Komentowana treść: In Shadow of Time - do pobrania
[#1] Re: In Shadow of Time - do pobrania
Grafika może nie jest powalająca ale ma swój specyficzny bardzo przyjemny klimat. Sądząc po screenshotach gra może być całkiem fajna. Ktoś się naprawdę mocno narobił przy rysowaniu tych wszystkich lokacji. To przykre, że gra nigdy nie była komercyjna. :( Ukończenie gry, poprawienie i puszczenie jej za darmo w świat to naprawdę miły gest ze strony autorów. Chociaż... czy mieli inne wyjście w dzisiejszych czasach? :( Myślę, że dla miłośników tego typu przygodówek jest to całkiem miły kąsek. :)
[#2] Re: In Shadow of Time - do pobrania

@MDW, post #1

Klikalem kiedys w demo (na ktoryms z ACS CoverCD). Nie jest to co prawda Indiana Jones, ale darowanemu koniowi... ;)
[#3] Re: In Shadow of Time - do pobrania

@recedent, post #2

A ja się cieszę z każdej gry która się ukazała na ami :)
[#4] Re: In Shadow of Time - do pobrania
Nie było mnie parę dni i link już nie działa :( A zerknąłbym chętnie...
[#5] Re: In Shadow of Time - do pobrania

@elt, post #4

Archiwa są też na Aminecie.
[#6] Re: In Shadow of Time - do pobrania
Szukam pliku z patchem tj. isot_update.zip

Z góry dzięki za pomoc.
[#7] Re: In Shadow of Time - do pobrania

@kempy, post #6

Poszło na maila.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem