Komentowana treść: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1
[#1] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1
Hehe... Urlop mi się kończy.. ;d Nie mogli wcześniej.. ;)

BTW - z okazyji sylwestera - TECHNO! JAZDA-JAZDA!! :D http://skocz.pl/techno_jazda :)
[#2] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1

@Kokos, post #1

Czemu straszysz ludzi tym linkiem? To jest kompletne dno!
No! A teraz przyszła pora na życzenia, a więc yhy W 2007 roku. Życzę Tobie ognia w kroku byś w sobotę i w niedzielę topił ptaszka w innym ciele :D Pozdrawiam
[#3] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1

@Kokos, post #1

OŻ! Nie sądziłem, że istnieje coś takiego jak TECHNO-POLO Wesołego amigowania w 2007 życzę wszystkim owcom.
[#4] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1

@parallax, post #2

Proszę o trochę kultury. To nie miejsce na tego typu rynsztokowe żarciki.
[#5] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1

@mailman, post #4

W porządku szefie. Obiecuję, że takiego typu zachowanie już nie będzie miało miejsca! OK
[#6] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1
Mozna powiedzieć, że problem synchronizacji w AVIOutput został rozwiązany, bo teraz ta opcja praktycznie nie działa u mnie
[#7] Re: WinUAE 1.3.4 i ADFread 1.1
Bawiący się WinUAE powinni zainteresować się WinUAE_LAME. Jest to dodatek do WinUAE, który przy odpowiednich warunkach potrafi pod emulowaną Amigą korzystać z enkodera LAME w wersji dla Windows.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem