Komentowana treść: Gry, których nie było - nowości
[#1] Re: Gry, których nie było - nowości
No fajnie, tylko i tak wszyscy pewnie czekają na "Putty Squad" w pełnej wersji :)
[#2] Re: Gry, których nie było - nowości

@PopoCop, post #1

Ja uważam, że Blast Squad (również z AGTW) rulezuje, zwłaszcza w kwestiach zgodności z systemem :).
Co mi tam po jakimś niedosowym Putty .

Ostatnia edycja: 02.01.07 14:39:02
[#3] Re: Gry, których nie było - nowości
Demo Trapped 3 to grywalna wersja? Po skrinach widać, że engine gry jest całkiem konkretny :).
[#4] Re: Gry, których nie było - nowości

@Malin, post #3

Mi za to przypadło do gustu Alchemy od Psygnosis, ładnie wygląda na screenach, idę je zassać. Mam nadzieję że pójdzie na winuae.
[#5] Re: Gry, których nie było - nowości

@ZigZag85, post #4

Jest instalka WHDLoad do tego dema.
[#6] Re: Gry, których nie było - nowości
Poczytałem trochę o In Shadow of Time i zapowiada się całkiem interesująco.... ok, racja
[#7] Re: Gry, których nie było - nowości

@Malin, post #3

było na którymś z ACSowych coverów
[#8] Re: Gry, których nie było - nowości

@Malin, post #2

Co mi tam po jakimś niedosowym Putty.

Zamiast marudzic, podlacz wreszcie drugi monitor PAL (lub TV do modulatora) :)
[#9] Re: Gry, których nie było - nowości

@baderman, post #7

Byly dema, ale raczej jedynki i dwojki. Tak czy inaczej CDCat wyszukal mi cos na MACD2 - demo trapped1.dms, trapped2.dms i trapped3.dms, z tym ze nie wiem teraz czy to demo jednej czesci na trzech dyskietkach, czy wszystkich trzech.
[#10] Re: Gry, których nie było - nowości

@Andrzej Drozd, post #8

Wczoraj przez pół dnia oglądałem demka na Triluksie, którego mam za plecami (dobrze ze mam krzesło obrotowe :P). Rula! :)

Ostatnia edycja: 04.01.07 12:31:45
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem