Komentowana treść: AmigaAMP 2.18
[#1] Re: AmigaAMP 2.18
Ciekawe czy ta wersja bedzie sie wieszala na MOSie? (poprzednie niestety nie byly stabilne i MOSowcy uzywaja do tej pory starej 2.8 ). Niestety jestem teraz na WB3.1 z powodu pewnego waznego programu tam nie dzialajacego :)

Ostatnia edycja: 05.01.07 23:51:49
[#2] Re: AmigaAMP 2.18
ZARAZ, ZARAZ.
Jak to jest ze we wszystkich decoderach jest plik External, a w wersji PUP Internal? Nadodatek plik wyglada jak Internal poniewaz ma podobna wielkosc do pozostalych archiwalnych plikow Internal. No i badz tu madry czlowieku...

Ostatnia edycja: 06.01.07 04:46:18
[#3] Re: AmigaAMP 2.18

@Andrzej Drozd, post #2

Widze ze oprocz mnie nikt sie tym nie przejmuje :P
Tak czy inaczej podmienilem tylko External, natomiast Internal zostawilem w starej wersji, poniewaz mimo tego ze mam emulacje PUPa, to moze wyjsc niezdrowo :P
[#4] Re: AmigaAMP 2.18

@Andrzej Drozd, post #3

Spoko wodza. Też to zauważyłem ale jeszcze nie potrafić sić ustosunkować. ;)
[#5] Re: AmigaAMP 2.18
Czy AmigaAMP ma możliwość wyboru czcionki dla playlisty? Nie mogę się takiej opcji doszukać...
[#6] Re: AmigaAMP 2.18

@El Amigos, post #5

Bo to jest chyba jedna z czcionek systemowych.
[#7] Re: AmigaAMP 2.18

@El Amigos, post #5

W prefsach AmigaAMP nie ma, ale spekuluje na trze spsoby:

1. Jezeli masz czcionke Helvetica, to masz taka jak ja i mozliwe jest ona przypisana na stale. Ale w cale tak nie musi byc, poniewaz:

2. Mozliwe ze korzysta z czcionki ekranowej z prefsow font. Wlasnie tam mam ISO-HelveticaPL, ale nie bede teraz zmienial aby to sprawdzic.

3. Mimo ze na gornej belce nie ma prefsow fonts ani MUI, to moze wystarczy ustawic czcionke w oknie preferencji, ktore wlasnie pracuje w MUI (tam tez mam akurat Helvetice)

Tak czy inaczej podoba mi sie ta czcionka i sie glebiej nad tym nie zastanawialem :)
Cos mi smiglo przed oczami ze jak odpalilem AmigAMPa dawno temu na MOSie, to playlista byla chyba z jakas czcionka Truetype. Nie pamietam czy na pewno, bo w MOSowym MUI tez zmienilem na Helvetice :)
[#8] Re: AmigaAMP 2.18

@El Amigos, post #5

Font można zmienić w pliku pledit znajdującym sie w skórce. Ciekawe czy autor poprawił stabilność działania programu :)
[#9] Re: AmigaAMP 2.18

@Korni, post #8

Ale to jest font odpowiedzialny tylko za wyświetlanie tytułu piosenki w głównym oknie programu. Pytanie dotyczyło okna playlisty.
[#10] Re: AmigaAMP 2.18

@mailman, post #6

zgadza sie, dokladnie jest to screen font.
[#11] Re: AmigaAMP 2.18

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

O tym, że to font systemowy to wiedziałem. Widzę, że nic nie poradzicie...

Spróbuję napisać o tym autorowi. Ja mam wielgachną (jak na playlistę) Tahomę 17 i przez to na jednym ekranie mieści się góra 20 utworków.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem