Komentowana treść: Blade MP3 Library 1.0
[#1] Re: Blade MP3 Library 1.0
Przyznam się, że nie bardzo rozumiem co ta biblioteka robi. Czytałem kilkakrotnie treść newsa ale nie mogę zrozumieć. To zdecydowanie nie jest mój dzień. :) Chociaż przyznam się, że dzisiaj wyszło mi parę pożytecznych rzeczy więc...

plików dźwiękowych zdekodowanych do formatu MP3

"zdekodowanych" czy "zenkodowanych"? Jeżeli "zdekodowanych" to "z formatu", a jeżeli "do formatu" to chyba "zenkodowanych". Tak mi się przynajmniej wydaje. Jednak lepiej żeby się wypowiedział ktoś bardziej rozeznany w temacie. Chętnie poczytam. :)
[#2] Re: Blade MP3 Library 1.0

@MDW, post #1

mozna napisac przekodowanych i bedzie gitara;)

Daj MDW spokoj mailmanowi
[#3] Re: Blade MP3 Library 1.0

@MDW, post #1

Już jest "zenkodowanych".
[#4] Re: Blade MP3 Library 1.0
tak wlasnie szukam w google czegos na temat blade encoder'a i jakosci mp3 jak generuje... niewidze nic na temat mozliwosci encodowania do abr i vbr. Jak jest z jakoscia czy sa odpowiedniki alt preset'ow jak w lame MP3? tak pytam z ciekawosci bo czasami jak chce upchac troche wiecej muzy na pendriv'a to uzywam wlasnie lame z - alt preset abr i strumieniem 128. jakosc jes ciut lepsz niz przy very hihg quality i tym samym strumieniu.
[#5] Re: Blade MP3 Library 1.0

@jimiche, post #4

...niewidze nic na temat mozliwosci encodowania do abr i vbr... - bo bladeenc po prostu tego nie ma. Swego czasu (moje poczatki z PPC) uzywalem go jako glownego encodera poniewaz byl najszybszy. Jednak, gdy skompilowano Lame 3.97beta pod WOSa, "Bladego" pochlonela czelusc mojego dysku. Nie pamietam dokladnie, ale wersja, ktorej uzywalem pod WOSem nie mogla enkodowac nawet w trybie j-stereo... byl "biedny". Oczywscie wszystko dotycza wersji dla AOS/WOS. Nie wiem, czy sam program ewoluowal, ale odnoszac sie do tego co mialem jest na dzien dzisiejszy "zgniatany" przez Lamea...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem