Komentowana treść: Prezentacja Efiki
[#1] Re: Prezentacja Efiki
Pieknie, pieknie tylko czy doczekamy sie mosa na to malenstwo?
[#2] Re: Prezentacja Efiki

@luk, post #1

Napewno :) OK OK
[#3] Re: Prezentacja Efiki
Zastanawiam się co chcieli osiągnąć autorzy tej "prezentacji"? Zwłaszcza pokazaniem kalkulatora ;)
[#4] Re: Prezentacja Efiki

@stOOsh, post #3

To pewnie alegoria siakas (pffffff :)
[#5] Re: Prezentacja Efiki

@luk, post #1

hehe na ebay.pl jest Efika z "SYSTEM  MORFOS compatible in AMIGA OS 4.0"
[#6] Re: Prezentacja Efiki
Pięknie. Tylko po co?
Kliknąłem, obejrzałem i się załamałem. A tyle nadziei sobie robiłem. Już się łamałem, żeby zamiast Blizzarda PPC do klasycznej Amigi kupić, na eBay Efike za 800zł.
Tylko po co? Żeby Linuxa zainstalować, to mogę też na PC. A za 800 zł mam całkiem niezłą płytę główną do grzyba. I podejrzewam, że Linux będzie działał lepiej.
Najbardziej załamały mnie ostatnie minuty filmiku. Kiedy to podczas przeglądania menu zacinały się pływające w tle walenie. Wielka szkoda!
I bardzo fajnie, że ktoś próbuje podtrzymywać sprzętowo, czyli od kości, Ducha Amigi. Może kiedyś coś wspaniałego się z tego narodzi. Obym dożył tych czasów, bardzo tego sobie i innym fanom kompów spod znaku Wielkigo "A" życzę.
Pewnie niektórzy powiedzą, że jakieś zamieszanie wprowadzam, czego się czepiam, kontrowersyjna wypowiedź, spadaj na księżyc, śmieszny jesteś itd., itp.
Jednak, jako maniakalny fanatyk Amigi, pozostanę przy klasycznej Amisi z jej skromnym Blizardem 1230 IV, pojąc się klimatem zamierzchłej świetności swego sprzętu i niecierpliwie wyczekując gwiazdki na niebie, czyli sprzętu powodującego opadania
z łoskotem szczęk. Działającego pod dedykowanym AOS ileś tam
i nazywającego się AMIGA ileś tam.

Pozdrawiam wszystkich myślących podobnie oraz tych co mają zdanie odmienne.



Ostatnia edycja: 31.01.07 23:54:24

Ostatnia edycja: 31.01.07 23:55:34
[#7] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #6

Następny, który chce czekać w nieskończoność ;)
[#8] Re: Prezentacja Efiki

@Korni, post #7

Czyż marzenia nie są piękne?
:)
[#9] Re: Prezentacja Efiki

@Korni, post #7

Eee tylko do następnej epoki lodowcowej pewnie :)
[#10] Re: Prezentacja Efiki

@Drako^lM, post #9

No jasne. Dlaczego nie cieszyć się byle czym? Prawda?
[#11] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #10

Chlopie, po co ferment siejesz. Nie podoba sie Efika, to kup Pan sobie tego Blizza PPC, moze bedzie lepiej ;). Ja kupilem Pega i nie zaluje.
[#12] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #10

widziales juz inne filmy z Efiki?
[#13] Re: Prezentacja Efiki

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

Szczerze mówiąc, nie.
A możesz podać jakieś linki?
Kto wie, może się przekonam. Czasami nie jestem zatwardziały w swoich poglądach. Ponoć tylko krowa..., ok ale to już by było za dużo.
To proszę o linki. Z przyjemnością zobaczę.

Ostatnia edycja: 01.02.07 00:36:28
[#14] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #11

Oj noowy . To ja zadam Ci inne pytanie. Nie podobają się moje poglądy, to nie siej fermentu, tylko może zmień forum?
Chyba każdy może wypowiedzieć swoje zdanie? Prawda?

Ostatnia edycja: 01.02.07 00:39:08
[#15] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #14

Oj noowy . To ja zadam Ci inne pytanie. Nie podobają się moje poglądy, to nie siej fermentu, tylko może zmień forum?

Uprzejmie zapytam, gdzie tu jest pytanie?
[#16] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #14

Chyba każdy może wypowiedzieć swoje zdanie? Prawda?

Moze wypowiadac, ale ile razy mozna walkowac to samo, robi mi sie niedobrze i wielu innym jak takie watki sa ciagniete... polecam forum PPA...
[#17] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #13

http://media.putfile.com/efika-wipeout

http://video.google.pl/videosearch?q=efika

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=4&i=8039&t=8039
[#18] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #15

Sam sobie odpowiedz...
[#19] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #16

Hmm... No widzisz czytam forum PPA. I całkiem niedawno był poruszany temat demokracji na PPA w porównaniu z innym forum (nazwy nie wymienię), na którym po łbie można oberwać i bana dostać i wylecieć itd. Ale, czy nie okazuje się, że u Nas (czytaj na PPA) za poglądy inne niż Wszystkich pozostałych forumowiczów można doczekać się wirtualnego linczu?
[#20] Re: Prezentacja Efiki

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

Dziękuję.
Zaraz będę oglądał.

Jestem bardzo ciekawy.

Zobaczyłem też jeden z filmików z Twojej strony ("moovidamp on aos4") i tam na przykład przy czterech oknach z filmami, przesuwaniu ich nic się nie zacina.


Ostatnia edycja: 01.02.07 00:51:28
[#21] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #18

To ja zadam Ci inne pytanie. Nie podobają się moje poglądy, to nie siej fermentu, tylko może zmień forum?

Dobrze, wg mnie, to nie jest forma pytajaca zdania...

Proponuje zakonczyc ten watek, bo robi sie z tego exec i liga... ;)
[#22] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #21

OK.
Może masz rację.

PAX.

Może się zapędziliśmy. Podaję grabę i wszystkiego dobrego życzę.
Niech każdy ma prawo powiedzieć co myśli, żeby tylko to mądre było.

Ostatnia edycja: 01.02.07 00:54:53
[#23] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #20

Amigowcom gratulujemy AmigaOS4, a sobie Morphosa i Pegaza... i jest fajnie, ale ja sie ciesze z Pega :) bo go mam na biurku :)
[#24] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #23

I to jest fajne, że każdego z Nas cieszy coś innego, a po trochu to samo.
[#25] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #22

Może się zapędziliśmy. Podaję grabę i wszystkiego dobrego życzę.
Niech każdy ma prawo powiedzieć co myśli, żeby tylko to mądre było.


Wlasnie o to chodzi, zeby podejsc do sprawy Amigi/OS4 i Pegasosa/MOSa i Efiki chlodnym okiem. Naprawde wiele wiecej mozna zdzialac jesli bedziemy sie nawzajem szanowali i uzupelniali. Nadal marzy mi sie wspolpraca AmigaOS-MorphOS, ktora zaproponowalem jakis czas temu organizacji scalajacej srodowisko-HiToro. Zaproponowalem wsparcie autorow kilku projektow np programow do tunerow RTV, skanerow, drukarek, portow programow z PC dla AOS/MOS. Wsparcie mialo oprzec sie o skladki, z ktorych autor kupi np tuner, czy skaner dla ktorych zrobi stery/program. Niestety projekt umarl. Dziwie sie tylko, czemu redakcja Execa i redakcja PPA oraz HiToro nie dali sobie "na zgode" i pociagneli tego pomyslu. Poki co, zbieram kase i wespre kilka projektow, np FryingPana czy Hollywood i wiele innych. Ja juz zrobilem pierwszy krok i zarejestrowalem kilka programow IOSpirit - dzieki punktowi rejestracyjnemu PPA. To jest moj sposob na zachecenie programistow do pracy.
To jest moj pomysl na dyskusje.
[#26] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #24

I to jest fajne, że każdego z Nas cieszy coś innego, a po trochu to samo.

Byleby dyskusja nie dotyczyla hasla "prawie - robi wielka roznice" ;)
[#27] Re: Prezentacja Efiki

@stOOsh, post #3

No coz, zalezy z jakiej perspektywy na ta prezentacje patrzec... Patrzac z perspektywy uzytkownika amigi klasycznej taka prezentacja moze sie podobac. Jesli ktos patrzy z perspektywy uzytkownika srednio rozbudowanego peceta, to wszystko moze budzic usmiech politowania, niezaleznie czy bedzie to a1, pegasos, czy tym bardziej taka efika. Ale przeciez nie o to tutaj chodzi.
[#28] Re: Prezentacja Efiki

@noowy, post #25

I tutaj się z Tobą zgadzam w 100% !!!
[#29] Re: Prezentacja Efiki

@cichym, post #28

Zeby tak rozumujacych ludzi (szczegolnie po takiej dyskusji) jak Ty bylo wiecej...zycie byloby latwiejsze i przyjemniejsze.
[#30] Re: Prezentacja Efiki

@luk, post #27

ja jestem uzytkownikiem Amigi klasycznej i mi sie ten film nie podoba, bo widzialem juz lepsze z Efiki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem