Komentowana treść: CloneCollect 1.0
[#1] Re: CloneCollect 1.0
Program do szukania klonów. Nonono... politycznie śliski temat. Radzę ten program zbunkrować głęboko w systemowych katalogach, bo w razie nalotu policji można iść siedzieć za używanie oprogramowania do inwigilacji najważniejszych dostojników państwowych. ;)
[#2] Re: CloneCollect 1.0
W newsie brak jakiejkolwiek informacji na jaki komputer/system jest ten program.
Ponieważ jest to portal Amigowy założyłem, że na Amigę czyli AmigaOS a tymczasem okazało się, że nie.
Czyżby to był zwiastun zmiany profilu portalu na MOSowy, gdzie newsy opisujące nowe oprogramowanie będą domyślnie dotyczyć MOSa? (wtedy rzeczywiście nie trzeba podawać na jaki komputer/system jest ten program).
[#3] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

W lewym górnym rogu obok nazwy programu jest motylek . I chyba tyle wystarczy
[#4] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

Ślepy?Nie widzisz ikonki przy newsie?Reszte pozostawie bez komentarza...
[#5] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

Jesteś ślepy czy masz wyłączoną grafikę w przeglądarce.


Ale kijowa ikonka :P



Dla tych co nie mają okazji zobaczyć jak programik wygląda :)
[#6] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

W newsie brak jakiejkolwiek informacji na jaki komputer/system jest ten program.

Newsy na PPA są podzielone na kategorie tematyczne, które to kategorie sygnalizowane są małymi ikonkami w lewym górnym rogu newsa (te same ikonki zresztą używane są w ramce z ostatnimi postami z forum). Ten news opatrzony jest ikonką niebieskiego motyla, co jak łatwo zgadnąć, oznacza MorphOS-a.

W przypadku trudności z rozróżnieniem ikon (choć ikonkę MOS-a trudno pomylić z ikonami dla Amigi czy AmigaOS 4), każdy użytkownik może wyłączyć nielubiane kategorie w swoich ustawieniach strony. To powinno załatwić dręczący Cię problem newsów dotyczących MorphOS-a raz na zawsze .

Czyżby to był zwiastun zmiany profilu portalu

W świetle tego, co napisałem powyżej, dalszą część Twojego komentarza wypada uznać za czystą złośliwość.
[#7] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

W newsie brak jakiejkolwiek informacji na jaki komputer/system jest ten program.
jest ikonka, przykro mi że potrafisz tylko trollować a nie patrzeć w monitor

Ponieważ jest to portal Amigowy założyłem, że na Amigę czyli AmigaOS
amiga!=amigaos, jesli nie potrafisz rozróżnić platformy sprzętowej od systemu operacyjnego lepiej poczytać artykuły, zapytać się znających się bardziej kolegów

Czyżby to był zwiastun zmiany profilu portalu na MOSowy, gdzie newsy opisujące nowe oprogramowanie będą domyślnie dotyczyć MOSa?

oczywiście (choć tylko w twojej głowie)
[#8] Re: CloneCollect 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Najwidoczniej przyzwyczaiłem się do newsów mailmana, który ma zwyczaj zaznaczać w treści na jaki system jest dany program.
[#9] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #8

W newsie o epistule też nie jest napisane dla jakiego systemu jest on przeznaczony, jakoś nikt nie marudził, że portal domyślnie zmienia się na coś pokroju amigans.net
[#10] Re: CloneCollect 1.0

@Korni, post #5

faktycznie kijowa, a wystarczylo dać blura na kanał alpha :)
[#11] Re: CloneCollect 1.0

@rzookol, post #10

ShowGirls rządzi w przygotowywaniu ikonek :)
[#12] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

I przyszedł taki amigafan, który nic nie ma do pegasosa, który do pega nic nie ma i nie modli się do amigi ale przy każdej możliwej okazji wszczyna niepotrzebne brednioseriale

Niepodoba się nius , to nie czytaj, nie interesuje cie dana tematyka, to zablokuj ją sobie w ppa i nie bedziesz "skazany" na czytanie tych strasznych mosowych wiadomości.


Ostatnia edycja: 02.02.07 13:05:02
[#13] Re: CloneCollect 1.0

@Olo, post #12

Czytam co mi się podoba i komentuję też co mi się podoba.
A jak nie chcesz wszczynać brednioseriali to daruj sobie takie nic nie wnoszące do tematu komentarze.
I przeczytaj swoje komenty przed wysłaniem bo się powtarzasz.
[#14] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #13

Polecam małą sesję z fifką - to odpręża ;)
[#15] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #2

Czyżby to był zwiastun zmiany profilu portalu na MOSowy


Oczywiscie. AOS4 nigdy nie istnial. To tylko spisek rzadowy. Ba! Powiem wiecej. Portal zmierza do calkowitego ulinuxowienia
[#16] Re: CloneCollect 1.0

@Fazior, post #14

Roots Rock Reggae :)
[#17] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #13

Ojojjj to się nam amigafan oburzył.Człowieku napisałeś kosmiczną bzdure,która nie miała nic innego na celu jak prowokacje i jeszcze się obruszaz że ktoś zwraca ci uwage?Miej chłopie jaja i zamiast dalej prowokować i atakować innych powiedz:Sory pomyliłem się.Nie zauważyłem tej ikonki z motylem,przez co moja poprzednia wypowiedź mija się kompletnie z rzeczywistością.

I brednioserial skończony.Proste nie!?
[#18] Re: CloneCollect 1.0

@piter144, post #17

Wymagać inteligentnego zachowania od amifana to podobna abstrakcja, jak wymagać logicznego myślenia od redaktora naczelnego execa.
[#19] Re: CloneCollect 1.0

@MinisterQ, post #18

Widzę, że znów próbujesz mnie obrazić swoimi głupawymi komentarzami.
Idź lepiej dalej blokować swój program przed kolejnymi sympatykami AmigaOS4.
Może już teraz podać ci swój numer gg abyś też go zablokował w następnych wersjach programu.

Ostatnia edycja: 02.02.07 17:27:12
[#20] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #19

A jakiego używasz komunikatora? Bo może to zdopinguje MiniQ żeby go napisać aby mógł Ciebie zablokować? Może jabbera? Alpine by się ucieszył ;) OK

Ostatnia edycja: 02.02.07 18:23:41
[#21] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #19

No widzisz jaki Ty inteligentny inaczej? Nawet Ty nie jarzysz że to nie ma nic wspólnego z sympatią do OS4.
[#22] Re: CloneCollect 1.0

@MinisterQ, post #21

Nie kloc sie bo sie spocisz ;)
Lepiej napisac linijke kodu w gg.
[#23] Re: CloneCollect 1.0

@amigafan, post #13

I przeczytaj swoje komenty przed wysłaniem bo się powtarzasz.

Tak to jest jak się pisze cokolwiek na starym komputerze w pracy i próbuje cokolwiek edytować.

Czytam co mi się podoba i komentuję też co mi się podoba.

Czytaj i komentuj co sobie chcesz, ale komentuj na temat a nie pluj jadem na lewo i prawo.

A jak nie chcesz wszczynać brednioseriali to daruj sobie takie nic nie wnoszące do tematu komentarze.

Brednioserial wszcząłeś TY pisząc koment zupełnie nie na miejscu. Sadzę że po prostu lubisz takie akcje, wpadasz, robisz "ferment" a potem udajesz wielce poszkodowanego.
[#24] Re: CloneCollect 1.0

@Olo, post #23

Moze to jego fetysz,dajmy chlopakowi to co lubi
[#25] Re: CloneCollect 1.0

@Andrzej Drozd, post #15

Oczywiscie AOS pochodzi od Billa gdyby nie on to by było słabo :P
[#26] Re: CloneCollect 1.0
korcze co trzeci temat to wojna , a bo Peg tamto a bo Ami tamto , naprawde nie kumam i zaczyna mnie to draznic , zaden temat nie chce normalnie sie skonczyc , bo zawsze sie znajdzie taki ktory go przelozy na ta strone , albo tamta ! CO za strony , dla mnie Amiga to jest srodowisko! wewnetrzne bezsensowne wojny nic nie wniasa ;(

Ostatnia edycja: 02.02.07 23:36:30
[#27] Re: CloneCollect 1.0

@Hellena, post #25

The Prawda :)
[#28] Re: CloneCollect 1.0

@Hellena, post #26

zycze powodzenia w tlumaczeniu tego co niektorym OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem