Komentowana treść: Nowa Cytadela dla AmigaOS?
[#1] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?
Nie najpiękniejsze, nie najbrzydsze :) Ale OK Zaraz sobie ściągnę i pogram.

Ostatnia edycja: 04.02.07 18:07:54
[#2] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?
Bardzo fajnie - mam nadzieję, że nie skończy się li tylko na przeniesieniu całości pod OpenGL. Tekstury zdecydowanie można by podrasować a levele urozmaicić - jeśli skończy się to na możliwości kręcenia głową prawo-lewo, to nieciekawie będzie...
[#3] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #2

przeciez to nie jest remake ,a port starenkiej gry pod nowe os'y +wygladzanie tekstur
[#4] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@x3nU, post #1

Na razie bieda:/ Tylko 640x480, i p******* sterowanie jak na dzisiejsze czasy. Można grać tylko w trening :/
[#5] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@DRACOX, post #3

To po kiego grzyba przenosić? Równie dobrze można odpalić sobie cytadelę pod UAE...
BTW - mocno niedopracowany port - wolny, po ekranie latają jakieś paski i zawiesza system przy wychodzeniu.
[#6] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #5

chyba port pod winde jest tak skaszony mi działa ok



Benedykt
[#7] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@x3nU, post #1

Mnie się podoba!! Ciekawe czy wersja finalna będzie miała tę animacyjkę na początku...
[#8] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

Możliwe... Czy w wersji linuxowej też latają od czasu do czasu niebieskie paski po ekranie? Nie mam obecnie możliwości by sprawdzić tą wersję.
[#9] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #5

Lepiej by coś było, niż nie.
[#10] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@MinisterQ, post #9

exec też ?
[#11] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #8

Jeśli masz kartę NVIDIA to winne mogą być "zbyt nowe" sterowniki. U mnie na TNT2 też latają paski na nowych driverach. Polecam 43.45. (Sory za OT ;))
[#12] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #5

A nie chodzi czasem o poziome paski kiedy w coś uderzysz, a poza tym na xp nic się nie wiesza OK
[#13] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@Malin, post #11

Tyle, że w Cytadeli takie paski mogą być. To taki feature gry gdy walniesz w ścianę. W oryginale można je wyłączyć.
[#14] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@koodlaty, post #8

Hmm... na GF 7600 i ForceWare 93.71 jest OK.
Jedyne paski jakie się pojawiają to jak walniesz w ściane.

Pozatym jak na wczesną wersje to wyglada to całkiem sympatycznie, już nie moge doczekas się pierwszej grywalnej wersji :) :)
[#15] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@rzookol, post #10

Nie wolno zadawać takich trudnych pytań...
[#16] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?
Może teraz dokończę tę grę :P
[#17] Re: Nowa Cytadela dla AmigaOS?

@rzookol, post #10

exec też ?

Oczywiście - samym bash.org człowiek nie wyżyje :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem