Komentowana treść: Change It 0.1
[#1] Re: Change It 0.1
fajnie się gra :) OK
[#2] Re: Change It 0.1
Bardzo sympatycznie się gra. Gratulacje! Czekamy na jeszcze więcej. :)

Akurat kilka dni temu w coś takiego grałem w wersji dla urządzeń mobilnych (zwanych popularnie telefonami komórkowymi) i w jakąś sieciową wersję więc jestem niejako "w temacie". Fajnie, że i na swoim Pegasosie mogę teraz w to pograć. :) Dzięki!
[#3] Re: Change It 0.1
Swietna gierka ! Dziekuje.
[#4] Re: Change It 0.1
Czym zakończy się próba uruchomienia gry na AGA (64 kolory)?
[#5] Re: Change It 0.1

@Malin, post #4

Zapewne zwyklym komunikatem ze brak CGX/P96. A jezeli masz CGXAGA, to pewnie wyskoczy jakis blad ze twoja karta nie ma trybow 16 bit. Odpal sobie gre na WinUAE.
[#6] Re: Change It 0.1
Naprawdę bardzo przyjemnie się gra ok, racja
[#7] Re: Change It 0.1

@Malin, post #4

Osobiscie nie sprawdzalem, ale mysle ze grafika bedzie sie nieprawidlowo wyswietlac. Glownie w miejscach napisow.
[#8] Re: Change It 0.1
Aaa to szaman wykonal grafike.zapewne w chwili w ktorej zaczal funkcjonowac jako jednostka spoleczna.potem worcil do siedliska lwa i mu znowu bedzie odbijac
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem