Komentowana treść: MP3@64
[#1] Re: MP3@64
[#2] Re: MP3@64
Fajna sprawa no i nie jest to takie tragicznie drogie. Trzeba będzie pomyśleć :)




Benedykt

[#3] Re: MP3@64
Jedno male pytanie. Czy oprocz tego sterownika potrzebne jest jakies specjalne GUI, czy mozna odtwarzac na AmigAMPie lub ANR? Tak na oko, AmigaAMP i ANR raczej odpada, poniewaz jest to chyba kwestia dodania obslugi tego sterownika do Engines w AA i dodanie pluginu do ANR.
[#4] Re: MP3@64

@Andrzej Drozd, post #3

Dobra, sciagnalem archiwum i jest tam playerek pracujacy w DOSie, a w readme takie cos:

Installation
~~~~~~~~~~~~
Just copy the mp3at64mpeg.device file into your DEVS: drawer. Give this
device name for AMPlifier etc. Multiple units are supported in theory, but
this has not been tested.


Czyli teoretycznie z Amplifierem, ale AA i ANR nie sa raczej takie "etecera" :P

Ostatnia edycja: 20.02.07 19:55:15
[#5] Re: MP3@64

@Andrzej Drozd, post #4

o ile pamiętam na amige istnieje api (stworzona przez commodore dla odtwarzarki mpeg dla cd32) do obłsugi danych mpg, chyba frogger potrafi jeszcze z tego korzystać
[#6] Re: MP3@64

@Andrzej Drozd, post #4

niech taka mpega.library napisza pod to urzadzonko i juz bedzie 100% kompatybilnosc.Nowarr,jak chcesz to majlnij do nich z tym:)
[#7] Re: MP3@64

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Zobaczyłem 190 zł (orientacyjnie, bo płatność w Euro, wiec przewalutowanie swoje dołoży) do tego koszty przesyłki (nie mam pojecia ile kosztuje przesyłka z Niemiec - może ktoś podpowiedzieć) + pewnie prowizja jakbym zapłacił kartą - już myśle, już mi sie podoba. :)

Czy coś wiadomo o SDK do tego urządzenia, siedzi sobie tam DSP, jakby tak nauczyć go dodatkowo OGGów i/lub WMA :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem