Komentowana treść: MCC TextEditor 15.20
[#1] Re: MCC TextEditor 15.20
nie instalujcie tego gówna. ustawienia klawiszy nie kompatybilne z poprzednią wersją i trzeba samemu wszystko ustawiać, bo nawet opcja "przywróć domyślne" nie działa. a jak przychodzi do konfigurowania klawiszy to masakra, wybierasz opcje "w góre" to ci wyświetla w "w dół" (poprzesuwane są). a jak w końcu skofigurujesz to i tak nie działa. do bani
[#2] Re: MCC TextEditor 15.20

@QkiZ, post #1

Jest to troche wkurzajace, bo w kazdym programie ktory korzysta w tej bilioteki nalezy ponownie zapisac konfigurowac. Ale wystarczy wcisnac "KLAWISZE DOMYŚLNE" i zapisac ustawienia MUI i sprawa zalatwiona :)
[#3] Re: MCC TextEditor 15.20

@QkiZ, post #1

Zgadza się. Najnowsza wersja pod AOS3 wykazuje wiele nieprawidłowości związanych z konfiguracją (funkcja przywracania klawiszy domyślnych także nie działa prawidłowo).
Downgrade do poprzedniej wersji...
[#4] Re: MCC TextEditor 15.20
Zgadza sie kicha totalna; nawet enter nie dziala
Szkoda ze yam tej wersji wymaga :(
Trzeba bedzie zrobic downdate
[#5] Re: MCC TextEditor 15.20
Ta wersjia nie nadaje się do używania :(
[#6] Re: MCC TextEditor 15.20

@QkiZ, post #1

Może jestem jakiś dziwny, ale ja nie narzekam...
A kwestie klawiszy można rozwiązać zapisując ustawienia globalne dla tej klasy.
[#7] Re: MCC TextEditor 15.20

@quantor, post #6

jakoś dziwne ale u mnie przywrócenie domyślnych ustawień klawiszy do których byłem przyzwyczajony też nie działa. w definicjach cały czas widnieją znaki zapytania i jak zapisze konfiguracje nie działają żadne klawisze oprócz liter.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem