Komentowana treść: Teenagent w PPA
[#1] Re: Teenagent w PPA
!rulez Teenagent
!rulez Benedykt
!suxx Uran ;]
[#2] Re: Teenagent w PPA

@Kokos, post #1

> !suxx Uran ;]
Coś się tak na niego uparł? ;d

Ostatnia edycja: 07.03.07 16:21:19
[#3] Re: Teenagent w PPA
Hehe, ciekawe czy na Pegu bez UAE da sięuruchomić... Wątpię, bo jak pamiętam nie było wersji CGX...

Wogóle, gdzieś mam na jakimś krążku MACD wersję z gadającymi bohaterami... :) Hehe, pamiętam, że w grze był mocny humor tekstowy!! :)

Graffiti w więzieniu:
"Oszczędzanie jest extra, zwłaszcza, jeśli zrobili to już za Ciebie Twoi rodzice"...

Czy dialog z ochroniarzem:
" - Dlaczego Pan tu stoi?
- To kwestia grawitacji..."

rotfl


A na poważnie - BRAWO BENEDYKT!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
[#4] Re: Teenagent w PPA

@x3nU, post #2

To był mój ostatni raz. ;]
[#5] Re: Teenagent w PPA

@x3nU, post #2

Uran jest od pewnego czasu i będzie przez jeszcze trochę nieobecny, więc proszę się nie dziwić, że nie odpowiada na maile i nie ustosunkowuje się do pewnych kwestii.
[#6] Re: Teenagent w PPA

@mailman, post #5

Nie no nie ma problema przecie. Żartuje sobie. :)
[#7] Re: Teenagent w PPA
Zastanawiam mnie wzmianka o Infernal. Czyzby warunkiem otrzymania Teenadenta byla reklama najnowszej produkacji Metropolis?
[#8] Re: Teenagent w PPA

@reactor, post #7

Dzie-ku-je-my :)

Swoja droga Infernal wyglada calkiem przyjemnie.. Infernal, Witcher... swiat stanal na glowie ;]

Ostatnia edycja: 07.03.07 17:11:07
[#9] Re: Teenagent w PPA

@reactor, post #7

Tak. Wydaje mi się, że nic w tym złego jeżeli zareklamowany zostanie produkt firmy, dzięki której każdy z nas będzie mógł legalnie pobrać i zagrać w chyba najlepszą polską przygodówkę zrobioną na wysokim, światowym poziomie.
[#10] Re: Teenagent w PPA

@mailman, post #9

Wszystko w porzadku. Moja ciekawosc zostala zaspokojona ;)
[#11] Re: Teenagent w PPA

@quantor, post #3

Na MACD7. Najlepiej grało się z jednocześnie włączonymi tekstami i mową. Teenagent wymiatał - rozwiązanie zagadki oszukania robota powaliło mnie na kolana :D
[#12] Re: Teenagent w PPA
Looool... SuperB(m)en zaszalal :D
Az 'strach' pomyslec, z kim nawiaze nastepny kontakt (moze jakas obca cywilizacja...). Respekt !

Swoja droga ta stronka z Infernalem jest swietna. Co za klimat. Ta muzyka w tle.. rewelacja!!. Niestety cos czuje, ze sama gra zginie w tlumie bezmyslnych strzelanek 3d... no ale skoro ktos stawia na takie projekty, to juz jego problem.


---
Proponuje nowy przydomek dla dzialacza B.D.
Benedykt XVIII Mocarny
OK
[#13] Re: Teenagent w PPA
Teenagent wymiata, gralem w wersje z MACD7 cool
[#14] Re: Teenagent w PPA

@APC74, post #11

A tak...

" Nie wy-glą-dasz jak Cią-gwa, nie ga-dasz jak Cią-gwa, nie ca-pisz jak Cia-gwa..."...
[#15] Re: Teenagent w PPA
Świetnie, brawa dla Metropolis :)
[#16] Re: Teenagent w PPA
OKBenedykt OK
[#17] Re: Teenagent w PPA
Teenagent, to kolejny dowod, jak bardzo przydaje sie druga Ami z monitorem PAL. Wczoraj odpalilem sobie wersje MACD7 :)

[#18] Re: Teenagent w PPA

@Andrzej Drozd, post #17

MACD7 - chodzi o serię wydawaną przez Eurekę czy o płytki dołączane do MA?

A kiedy wersja AGA? :)
[#19] Re: Teenagent w PPA

@Pinto, post #18

MACD7 - z serii wydawanych przez Eurekę. Nawet też mam tą płytkę i z tego co pamiętam to naprawde fajnie się grało z polskim lektorem w Teenagenta :)
[#20] Re: Teenagent w PPA

@Pinto, post #18

Jak tylko uzyskam stosowne zezwolenie od Union Systems




Benedykt
[#21] Re: Teenagent w PPA

@mailman, post #9

Grałem u kumpla w demko Infernal - całkiem niezłe,ale specjalnie nie przepadam za TPP...Albo TPS :)
[#22] Re: Teenagent w PPA

@Benedykt Dziubałtowski, post #20

hmm, to moze jeszcze o kody źródłowe byś się postarał, jakąś wersję w sdl dla wszystkich by się zrobiło
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem