Komentowana treść: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0
Sprzydała by się nowa wersja dla MorphOS-a
[#2] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@Drako^lM, post #1

niewiem jak w wersji AOS4 .ale w wersji na linuxa zmiany duze np na poprzednich z seri 0.6x taki allien trilogy chodzil w okolo 10fps na moim pc ,teraz chodzi 2x za szybko :D
[#3] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@Drako^lM, post #1

Robisz ten sam blad co ja,pisze sie przydala
A poza tym bleeee.... OK
[#4] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@DRACOX, post #2

przeciez na hostach x86 masz jita, jak teraz dodali jita dla fpu to moze byc szybko ale nie na amiplatformach
[#5] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #4

chyba ten jit jest w takim razie jakiś lichy. bo dla mnie ten emulator chodzi tragicznie wolno na wszelkich możliwych ustawieniach. Coś mi sie wydaje że dosbox niema emulacji opartej na jit'cie.
[#6] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@jimiche, post #5

Chyba ma JIT... zdaje mi się, że w wersji pod windę widziałem jakieś
ustawienia dla JIT. Tam chyba są problemy z dokładnym
synchronizowaniem dodatkowych układów - głównie SB128. U mnie na
AthlonieXP1.8+ obciążenie CPU było na poziomie 50%, a więc był spory
zapas, a czasem dzwięk rwał. Eksperymentowałem z ustawieniami
taktowania procesora wirtualnego i procesora dzwięku - pomogło. Na
Pegu z G4 1 GHz działa nienajgorzej, bez JITa, a dzwięk właściwie
nie rwie.
[#7] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@wali7, post #6

wszystko zalezy od ustawien ...niektore gry wymagaja specyficznych ustawien do poprawnego dzialania ,bo na standardowych i np "najszybszych" chodza gorzej niz ustawione np na "minimum"
[#8] Re: DOSBox 0.70 dla AmigaOS 4.0

@DRACOX, post #7

Dokładnie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem