Komentowana treść: Frying Pan 1.2.3
[#1] Re: Frying Pan 1.2.3
Dzięki Tomek. :)
Jeszcze nie testowałem tej wersji, ale nadrobię tę zaległość.
[#2] Re: Frying Pan 1.2.3

@deez, post #1

Program jest po angielsku.
Czy FP nie korzysta z plików lokalizacyjnych?


Ostatnia edycja: 23.03.07 11:54:36
[#3] Re: Frying Pan 1.2.3

@Norbert, post #2

Strona www niestety tez po angielsku, hiszpansku i po niemiecku. Po polsku nie ma :(
[#4] Re: Frying Pan 1.2.3

@noowy, post #3

Taaak... Zastanawiam sie, jak maja sie proporcje zarejestrowanych uzytkownikow w wyzej wymienionych krajach do Polski... Moze niech kazdy sie zastanowi...?
[#5] Re: Frying Pan 1.2.3

@recedent, post #4

Jesli masz wiedzę ilu uzytkownikow zarejestrowalo sie z danych krajów, to podaj. Z chęcia sie dowiemy.
Bardzo dobrze ze program sie rozwija, ale strona www po polsku czy polska lokalizacja powinny byc dostępne "z urzędu".
Nie wiem ile ludzi zarejestrowalo program z Polski, ale ilośc na pewno by sie zwiekszyla jesli w/w sprawy byłyby zalatwione.
In wiecej uzytkowników tym wiecej testujacych i zgłaszających błędy.

Moze na ppa daloby sie zamiescic polską strone o FP?
[#6] Re: Frying Pan 1.2.3

@Norbert, post #5

Sądzę, że nie chodzi o miejsce na serwerze, ale o czas, albo kogos kto
mialby czas taka stronę zredagować.... Ew tlumaczyc to co jest w
wersji angielskiej....
[#7] Re: Frying Pan 1.2.3

@recedent, post #4

Chcialem kupic FP, ale strona www nie jest w jezyku polskim, wiec nie rejestruje (nie wszystko rozumiem w jezyku angielskim). Zapewne wiele osob podchodzi do tego w ten sposob. Poki co, DVDRW jest jako odtwarzacz DVD.
[#8] Re: Frying Pan 1.2.3

@noowy, post #7

Proponuję więc wysłać mejla do autora (tomasz.wiszkowski@gmail.com) w sprawie rejestracji, na pewno dojdziecie do porozumienia. :)
[#9] Re: Frying Pan 1.2.3
Czy ktoś z Was może sprawdzić ile czasu ładują się pliki .wave ? U mnie dodanie 10 plików, które razem zajmują 450mb trwa prawie 1 minutę! Przykładowo, wersja 0.41 robi to w 3-4 sek.
Być może to samo jest z plikami .aiff, nie testowałem .
[#10] Re: Frying Pan 1.2.3
Coś jeszcze zauważyłem, po wyjściu z programu nie mogę skasować tych plików, bo są niby w użyciu.
[#11] Re: Frying Pan 1.2.3

@deez, post #9

Sprawdzilem (1.2.3) i jest podobnie (prawie minute)
Na 0.41 pliki laduje od razu.
[#12] Re: Frying Pan 1.2.3

@Norbert, post #11

Wielkie dzięki. Możesz tez sprawdzić czy tak wczytany plik możesz później usunąć z twardego dysku ?
[#13] Re: Frying Pan 1.2.3

@Norbert, post #2

No właśnie. Do wersji 0.4x było wszystko po polsku. Od wersji +1.0 lokalizacje już nie są wczytywane. (mówię o 68k, innych nie mam jak odpalić)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem