Komentowana treść: Graficy poszukiwani
[#1] Re: Graficy poszukiwani
Lotnik kryj się.. Genesi atakuje... :D
To oczywiście żart, ale miłe, że Genesi (coby o nich nie pisać) stara się wspierać tych, co (jeszcze) chcą dla amigowców cokolwiek robić...
[#2] Re: Graficy poszukiwani

@MaaG^dA, post #1

Bardzo dobrze, ze Genesi wspiera programistow. Mam nadzieje, ze to posuniecie pozwoli na rozpowszechnienie efiki jako sprzetu developerskiego.
[#3] Re: Graficy poszukiwani
to fajna nagroda od Genesi :)
[#4] Re: Graficy poszukiwani

@Drako^lM, post #3

Teraz czekamy na takie same nagrody od Ainc/ACube, wrescie rynek gier moglby ruszyc.
[#5] Re: Graficy poszukiwani

@noowy, post #4

tia... już to widze ...
[#6] Re: Graficy poszukiwani

@Drako^lM, post #5

...ja to widze, na pewno fani tych "prawdziwych Amig" wypowiedza sie w tym temacie...
[#7] Re: Graficy poszukiwani

@noowy, post #6

efika jest niezgodna z ROHS poza tym jest źle wyprodukowana więc firma pozbywa się lipnego sprzętu, wogóle nie wiem co robi taki news na portalu mającym się za amigowy

aha, bo jeszcze o tym zapomniałem:
[Post usunięto. Powód: Off topic i trollowanie.]

Ostatnia edycja: 27.03.07 20:27:51
[#8] Re: Graficy poszukiwani

@rzookol, post #7

Same delicje w tym zdaniu [Post usunięto. Powód: Off topic i trollowanie.]

Ostatnia edycja: 27.03.07 20:30:21
[#9] Re: Graficy poszukiwani
"Każdy grafik oferujący swoją pomoc, której wynikiem będzie przygotowanie gry (...)" - ta część zdania brzmi trochę niezrozumiale (choć pewnie wszyscy zrozumieli)...

Swoją drogą jestem mile zaskoczony taką ofertą nagrody za stworzenie tych grafik. :)
[#10] Re: Graficy poszukiwani

@Mario, post #9

a Ja nie będę zżędził, widac że ostantio coś drgneło i mam nadzeieję że na ogłoszeniach się nie skończy.
[#11] Re: Graficy poszukiwani

@ZigZag85, post #10

Jeżeli to w odpowiedzi na mój komentarz, to ja jak najbardziej nie zżędzę. ;)
[#12] Re: Graficy poszukiwani
Lazur, Yoga, ... - do roboty ;)
[#13] Re: Graficy poszukiwani

@ntx, post #12


Rany jakie BZDURY... !

Ten caly projekt to jakas farsa...

"With a fast GFX artist, it could be possible to create such a game in less than a month"

W miesiac, to mozna co najwyzej nauczyc sie podstaw gry... w bierki.. nie no, chyba sami fantasci pracuja nad tym projektem.
[#14] Re: Graficy poszukiwani

@selur, post #13

"With a fast GFX artist, it could be possible to create such a game in less than a month"

W miesiac, to mozna co najwyzej nauczyc sie podstaw gry... w bierki.. nie no, chyba sami fantasci pracuja nad tym projektem.


Nie rozumiem w czym problem? Dlaczego miesiąc to nie wystarczający czas dla tego projektu (gdyby grafika była już gotowa)? Czy możesz mi to wytłumaczyć?

Ostatnia edycja: 28.03.07 05:27:25
[#15] Re: Graficy poszukiwani

@Rafael/ARMO, post #14

Dlaczego miesiąc to nie wystarczający czas dla tego projektu (gdyby grafika była już gotowa)?

Nie znasz się na programowaniu.. to nie rozumiesz..
Ps. Kiedy nowa "Biedronka..." ?
[#16] Re: Graficy poszukiwani
Nie rozumiem po co ktoś miałby tracić czas przy czymś takim. Jak się
robi za darmo (bo trudno tę "nagrodę" nazwać motywującą zapłatą) to
przynajmniej trzeba mieć z tego radochę, satysfakcję. No a trudno mieć
satysfakcję z gry zrobionej w miesiąc. Użyte w takim projekcie
rozwiązania musiałyby być tak prostackie, że takiej gry później
należałoby sie wstydzić. Po co robić coś takiego? Przecież w to i tak
nikt nie będzie grał. Jak już robić to robić coś sensownego,
nowatorskiego. A takich drobiazgów, które się odpala na 2 minuty to
mamy kuuuuupę w bibliotece SDLowych produkcji.

Ten samo myślę o projekcie DescreetFX. Gra dla kości ECS, która ma
chodzić na Pegasosie... Bosz... co się z tymi ludźmi dzieje. Co jak co
ale o rynku gier, technologiach ich tworzenia i trendach to obecne
elity w amigowym środowisku pojęcia nie mają. :)
[#17] Re: Graficy poszukiwani

@MaaG^dA, post #15

Nie znasz się na programowaniu.. to nie rozumiesz..

W takim razie musisz mi zrobić szybki kurs programowania na najbliższej amimajówce ;)

Ps. Kiedy nowa "Biedronka..." ?

No cóż musisz poczekać jeszcze "2 weeks" ;)
[#18] Re: Graficy poszukiwani

@MDW, post #16

[...] No a trudno mieć satysfakcję z gry zrobionej w miesiąc. Użyte w takim projekcie rozwiązania musiałyby być tak prostackie, że takiej gry później należałoby sie wstydzić. [...]


Hej MDW przecież gostek ma zrobiony cały "silnik" do takich gier i kiedyś już tam prezentował go na bazie grafiki z 1942, więc ten miesiąc jest jak najbardziej realny. Gdyby miał to robić od podstaw to zgodze się że miesiąc to zdecydowanie za mało, żeby osiągnąć jakiś zadawalający poziom, ale w tym przypadku jest jednak trochę inaczej.

Ostatnia edycja: 28.03.07 09:23:11
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem