Komentowana treść: Amijeweled
[#1] Re: Amijeweled
Ja przetestowałem na MorphOS-ie. Wiesza system zaraz po otwarciu okna.
[#2] Re: Amijeweled

@Grzegorz Kraszewski, post #1

zatem jakis anty-mos kod bo dawno nie slyszalem o sofcie na kgfx by tak ubijal mosa;)
[#3] Re: Amijeweled

@AmiChris, post #2

Kto wie, może i anty. Ja jednak bardziej stawiam na brak testów i błędy w programie.
[#4] Re: Amijeweled
Gra w kulki za 7 EURO... Proszę, nie dobijajcie mnie... Ja wiem, że na Amigę jest tyle nowych gier co nic, ale w takie gierki to ja mogę pograć sobie za darmo online w internecie
[#5] Re: Amijeweled
Czyli oznacza to ze juz nie bede sie musial meczyc nad AmiStones płacz
[#6] Re: Amijeweled
Tetris jak Lenin - wiecznie żywy...
[#7] Re: Amijeweled

@Phibrizzo, post #5

Czyli oznacza to ze juz nie bede sie musial meczyc nad AmiStones

Jak to nie! To jedna z moich ulubionych gier! No i ślicznie działa na MOS-ie (1.5 też), w przeciwieństwie od komentowanego wyrobu. Ja żądam nowej wersji! :D
[#8] Re: Amijeweled

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Pocieszyles mnie. Dzieki :)
Wersja 0.2 moglby juz byc wydana wiec pewnie zrobie to wkrotce

Ps. Oczywiscie "Change it" a nie "AmiStones", zapomnialem ze nazwa sie zmienila.
[#9] Re: Amijeweled

@Pinto, post #4

7 Euro to niedużo. a co do tego pytu gier: niedawno ukazału się dwie taie na c64 i powiem że naprawdę potrafią wciągnąć. Szególnie moją dziewczynę . Uwielbiamy gry w kulku, klocki itp.
[#10] Re: Amijeweled

@twardy, post #9

7 ojro za taka gre to ewidentnie duzo , farcry czy doom3 na blache kosztuje tez tyle(lub mniej) :P no coz, ale amirynek to nie jest normalny rynek

Ostatnia edycja: 15.04.07 10:59:22
[#11] Re: Amijeweled

@DRACOX, post #10

Trochę się machnąłeś - gdzieś tak o połowę. Tamte gry to wydatek rzędu 20 dolarów (czyli koło 14 euro). Ale to nic... :D Tyleż samo kosztuje następca Galagi, czyli Warblade - gierka shareware - mała, chociaż na pewno o niebo lepsza niż Amijeweled. Swoją drogą, może Vigdal dałby się przekonać na jakiś port? W imię powrotu do korzeni?
[#12] Re: Amijeweled

@Phibrizzo, post #8

Czekam na Change It dla Amig z AGA
[#13] Re: Amijeweled

@recedent, post #11

widac dawno nie kupowales gier na blache -farcry -24pl -doom3 35pln painkiller -20 pln ..wystarczy czasem zajrzec do empik'a
[#14] Re: Amijeweled

@DRACOX, post #13

Aaa... w Empiku może i po Twojemu. Ja ceny sprawdzałem z Amazon.com. A gier na blachę z pewnością nie będę kupował - taka moja mała cegiełka, żeby nie dokładać się do biznesu, na rozwoju którego mi nie zależy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem