Komentowana treść: Smart File System 1.270
[#1] Re: Smart File System 1.270
O wilku mowa...a wlasnie padla mi partycja "Roboczy" na ktorej mam T: dla WB i podobne katalogi dla innych programow, np. IB.
Jest z niej teraz "fajny" NODOS.
Aktualnie mam SFS w wersji 1.252. Updejtnac do najnowszego, czy sie bać? ;)
[#2] Re: Smart File System 1.270

@Andrzej Drozd, post #1

Od wpadki kilka mc-y temu, robie updajty dopiero po kilkju dniach - jesl nie ma zadnych bug reportow.
[#3] Re: Smart File System 1.270

@Andrzej Drozd, post #1

Padła partycja SFS? A co na to SFSDoctor? Odkąd on jest to problemy z
SFS nie istnieją nawet jak istnieją. :)
[#4] Re: Smart File System 1.270

@MDW, post #3

Dobry pomysl. W sumie nie mam tam nic waznego, ale SFSDoctora jeszcze nie uzywalem :)
[#5] Re: Smart File System 1.270
Ja robię update jak tylko się pojawi (po prostu podmieniam plik w katalogu WinUAE) i nigdy nie zauważam różnicy w działaniu. :)
[#6] Re: Smart File System 1.270
sprawdzilem i wrocilem do starej wersji 1.252. z nowa dalej sfs mysli, ze mos to os4 "szuka diskcache.library" system nie startuje oraz wolno zapisuje widac odrazu na duzych plikach z fata pod aos.
[#7] Re: Smart File System 1.270

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Eeeee, a czy sie spotakles z tym zjawiskiem u siebie tylko, czy powszechnie wystepuje?
[#8] Re: Smart File System 1.270

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Autor tego forka SFSa darzy szczegolna miloscia MorphOSa od jakiegos juz czasu... Podmienianie MOSowego SFSa to nienajlepszy pomysl.
[#9] Re: Smart File System 1.270

@Lokaty, post #7

[#10] Re: Smart File System 1.270

@MDW, post #3

Wowwwww! Od razu naprawil partycje. Niecala minuta zabawy. SFSDoctor jest Wielki :)
Autor oczywiscie tez :)
[#11] Re: Smart File System 1.270

@Jacek Piszczek, post #8

Autor tego forka SFSa darzy szczegolna miloscia MorphOSa od jakiegos juz czasu...


Zapewne z wzajemnoscia...

Wiecie co? Pomojajac nic nie wnoszace argumenty za tym, ktora strona zaczela pierwsza i kto najbardziej zawinil, ze animozje miedzy wami moga naprawde doprowadzic do odruchow wymiotnych. Nawet w przypadku takiego glupiego SFS ludzie sie miedzy soba pozarli. A kiedys byly takie wielkie plany, wspolna praca nad SFS dla MOS-a, OS3 i OS4, wspolne repozytorium. I jak sie skonczylo? Jörg poprawia swoj wariant SFS-a dla OS4 i OS3, MOSt poprawia i rozwija swoj wlasny wariant SFS-a, a na sourceforge.net SFS na licencji LGPL - ostatnia wersja ktora mogl upublicznic autor tego systemu plikow. To jest po prostu chore.....

PS. Zeby nie bylo ze na MOSt tylko narzekam. Zapytalem Jörga czy nie zechcialby zsynchronizowac swojego SFS-a i SFS2 ze zrodlami na sf.net i udostepnic na licencji LGPL. Oczywiscie, chcialby (bo nie ma czasu sam jeden sie zajmowac tym systemem plikow), ale...

... nie zrobi tego, bo wtedy ten wredny MOS-Team mialby tez dostep do jego kodu.

Za przeproszeniem - zygac sie chce wymiotuje
[#12] Re: Smart File System 1.270

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

THX dude! Prawdopodobnie nie bootowal mi przez system plikow... cholera, ale teraz z kolei BVision glupieje... .
[#13] Re: Smart File System 1.270

@szuler, post #11

ok, racja
[#14] Re: Smart File System 1.270

@smith, post #13

Przynac sie, kto ukradl konto smitha?? Nikt mi nie wmowi ze smith teraz popiera opensource!
[#15] Re: Smart File System 1.270

@marcik, post #14



Ostatnia edycja: 21.04.07 00:10:49
[#16] Re: Smart File System 1.270

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

ok oba problemy rozwiazane :) jak rozwiazalem pierwszy problem opisze pozniej na forum, a drugi wylaczylem patcha speedyide, ktorego mialem na czas kiedy nie uzywalem fastaty i teraz zapisuje normalnie. tak wiec teraz pod aos3 mam najnowszy sfs i startuje bez problemu mosa

Ostatnia edycja: 21.04.07 01:01:02
[#17] Re: Smart File System 1.270

@smith, post #15

Cóż za wymowne milczenie ;)
[#18] Re: Smart File System 1.270

@MinisterQ, post #17

"milczenie wupeowiec" :))
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem