Komentowana treść: Amiga Inc. - nowe wieści
[#1] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
Najnowszych technologii ?? OS4 ??
[#2] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@noowy, post #1

Najnowszych technologii druku naklejek i produkcji koszulek. Nie zapominajmy też o grach na pockety. Ech... po co PPA małpuje betabloga i zamieszcza informacje niezwiązane z profilem portalu?
[#3] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
Może, ze względu na info o OS4 na tej stronie, zdjęcia A4k tower itd. Jakby nie patrzeć, ta firma trzyma wszystkie prawa do marki i systemu (Hyperion ma jeno licencje). Tak czy siak wydaje się, że AI wyszła z bagna wiecznego bankructwa. Nowa strona znowu brzydka :)
[#4] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
Obleśna ta ich nowa strona, poprzednia wyglądała fajnie, a ta moim zdaniem wygląda jak bałagan w mojej piwnicy ...
[#5] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Rafael/ARMO, post #4

Zgodzę się...jedynie dobre są flashowe bajery :D

Nowe technologie...= żadne technologie..zapomnieliście
[#6] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Fei, post #2

Ech... po co PPA małpuje betabloga i zamieszcza informacje niezwiązane z profilem portalu?

Wbrew pozorom ta informacja jest istotna dla wielu ludzi, którzy pytają co się stało z Amigą. Dostają więc odpowiedź. Nie warto też zapominać, że Amiga Inc. nadal posiada coś do powiedzenia w kilku sprawach, które nas interesują. Możemy jeszcze nie raz zostać zaskoczeni (niekoniecznie pozytywnie).
[#7] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Fei, post #2

Popieram. Jaki jest sens interesowania sie firma-krzakiem?
[#8] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Rafael/ARMO, post #4

Nie pamietam wygladu poprzedniej strony, ale prawda jest taka, ze ja (a za zadnego profesjonaliste sie nie uwazam - wrecz przeciwnie) o wiele ladniejsza strone to bym w tydzien zrobil (PHP, MySQL, XHTML, CSS).
A na pewno moja mialaby przynajmniej jakies spojne rozmiary i rodzaje czcionek...
Ta strone to chyba jakis szwagier prezesa robil - bo na pewno nikt kto bawil sie CSSem dluzej niz tydzien (no chyba, ze nie ma krzty gustu i smaku).
[#9] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Jacek Piszczek, post #7

Mnie osobiście poczynania tej firmy mało interesują. Jednak newsy tego
typu mi nie przeszkadzają. A nawet gdyby tak było, zablokowałbym ich
wyświetlanie i też by nie było problemu. :)
[#10] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
Redakcja PPA powinna oficjalnie przeprosic wszystkich, wielce urazonych informacja o Amiga Inc, tak? ;)
[#11] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@reactor, post #10

Redakcja nie ma za co przepraszac. To raczej A INC za to, ze istnieja, powinni przeprosic...
[#12] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@noowy, post #11

OK OK OK
[#13] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Masta Krishna, post #8

Wystarczy sam HTML żeby zrobić coś ładniejszego. Co prawda walidatory kwiczałyby o kawałki kodu w stylu "td background"... Ale pod IBrowse strona nie straciłaby nic ze swojego uroku .

Ostatnia edycja: 18.04.07 19:01:08
[#14] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@noowy, post #11

Proponuje powolac w tym celu specjalna komisje. Na poczatek ustalic liste swiadkow. Komisja powinna tez zajac sie znalezieniem winych upadku Commodore i spieprzenia kariery Amigi
[#15] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Pepe, post #14

kurcze, co bylo nie tak z ta strona: http://web.archive.org/web/20020324042325/http://amiga.com/
[#16] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@noowy, post #11

Redakcja nie ma za co przepraszac. To raczej A INC za to, ze istnieja, powinni przeprosic...

A co Ci przesszkadza w istnieniu tej firmy?
[#17] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Fei, post #2

Nie da sie nie zgodzic z kolega...

http://www.amiga.com/shop/

To jest jakas farsa a nie firma
[#18] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@selur, post #17

Żadna farsa. Zarówno Hyperion jak i Amiga Inc. stwierdziły, że dalsze rozwijanie AmigaOS nie ma sensu i należy w miarę sprytnie podprowadzić owieczki na inne pastwisko. Różnica jest taka, że Hyperion planuje doprowadzić trzódkę do Linuksa (X11 to dobry początek, można pokazać AbiWorda na przykład), natomiast Amiga Inc. wolałaby raczej jakąś platformę mobilną, Windows CE na przykład czy coś w ten deseń.
[#19] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
No sorry jeszcze ta strona http://www.amigadevindia.com/ wyglada jako tako. Ale www.Amiga.com juz jest po prostu zalosna + smiechu warta. Nie ma to jak zarabiac na czym sie da, po prostu Kapitalizm w czystej zarobkowej postaci.
Wyrazy wspolczucia.
[#20] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Grzegorz Kraszewski, post #18

jakis link do oficjalnego dokumentu na ten temat? hmm?niema ?wiec mozesz skonczyc swoje trolowanie.

a to ze Ainc i jej polityka jest rownie zagadkowa jak to w jaki sposob zorganizujemy euro 2012 to juz inna bajka
[#21] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@reactor, post #16

Dla mnie ta firma to firma krzak, pokazuje jak nie nalezy biznesu uprawiac.
[#22] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Fei, post #2

OK OK OK OK OK OK
[#23] Re: Amiga Inc. - nowe wieści
O powyższym informuje także niemiecki serwis informacyjny Golem. W artykule znajdują się fragmenty wypowiedzi Andresa Magerla z Amiga Future, a także informacje dotyczące kwestii licencji oraz obojętnego stosunku Amiga Inc. do społeczności amigowej.
[#24] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@DRACOX, post #20

jakis link do oficjalnego dokumentu na ten temat? hmm? niema?

Oczywiście, że nie ma. Chyba nie sądzisz, że Hyperion, czy Amiga Inc. się do czegoś takiego przyznają publicznie?. Niemniej fakty mówią same za siebie. Developerzy systemu AmigaOS 4 aktywnie wspierają przenoszenie kolejnych elementów Linuksa. Tylko czekać aż następnym elementem będzie kernel ("no i w końcu AmigaOS ma obiecaną ochronę pamięci, przy okazji działa już całe KDE, więc olewamy Workbencha")...
[#25] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Grzegorz Kraszewski, post #24

fakty ?czy ty?jest roznica...na winde tez jest gtk,gimp.oo.org ,x11 ,a nawet i kde bedzie..czy to znaczy ze ms porzucil rozwoj windowsa?wg twojego rozumowania ,chyba tak ..
[#26] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@DRACOX, post #25

To akurat kiepskie porównanie. Microsoft nie wspiera rozwoju pod Windows ani GTK, ani Gimpa, ani X11, a już na pewno nie Open Office. To że ktoś je sobie przeportował, dla rozwoju samego Windowsa nie znaczy nic. Interpretacja mojego rozumowania nie za bardzo Ci się udała.
[#27] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Grzegorz Kraszewski, post #26

Zapewne, X-y zyskaja blogoslawienstwo, gdy ukaza sie na Twoj system. ;)
[#28] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@reactor, post #27

Mojego błogosławieństwa nigdy nie uzyskają. Nic mi też nie wiadomo, żeby MorphOS Team miał wspierać tego rodzaju działalność. O tym, żeby ktoś z niezależnych programistów planował port, też nic nie wiem.
[#29] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@reactor, post #27

Port Xow na AmigaOS 3.x ztcw dziala na MorphOSie. Tylko po co?
[#30] Re: Amiga Inc. - nowe wieści

@Jacek Piszczek, post #29

No wlasnie, po co? Ten system ma tak bogata baze wlasnego natywnego oprogramowania ze jakiekolwiek protezy czy inne emulacje sa zbedne. A jesli ktos bedzie probowal cos portowac z linucha zostanie zlinczowany. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem