Komentowana treść: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu
[#1] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu
NO no , wiec czekamy :).
[#2] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@kwolf, post #1

no to koniec swiata sie zbliza ,2012...nawet euro w polsce,a teraz amiga inc "COS" robi ..no nie ,ide zalatwic kilka ni8ezalatwionych spraw
[#3] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@DRACOX, post #2

Tak, coś robią. Mówią. Dużo.
[#4] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu
"The specs for the sub 500.00 machines will be out on Monday"
.
Jeśli szanowny Amiga CEO miał na myśli najbliższy poniedziałek, będzie to 30 kwietnia 2007 r.

"Production will begin soon and they will be ready this summer."

A więc nowe Amigi (cokolwiek to będzie) pojawią się między 21 czerwca a 23 września roku 2007.

Czekamy z niecierpliwością i będziemy pilnować terminów. ;)
[#5] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@Ijon_Tichy, post #4

Wprawdzie jest to COŚ ale wg.mnie brak konkretów.
Czy w tradycji firmy przyjeło się o ogłaszaniu nowego komputera bez specyfikacji technicznej (no to mamy boingballa w worku)czy poprsotu dla naszego podniecenia? wydaję mi się że gdy ogłaszają powinni podać konkrety...

21 czerwca a 23 września
Taa...

tak cz inaczej więcej konkretów!ja chcę więcej!
[#6] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@pwe, post #5

To nie bylo ogloszenie ale list do dawnych reselerów Amigowego sprzetu. Ktos z nich umiescił to na forum. Nie był to Bill.
[#7] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #6

list do dawnych reselerów

Czyli do kogo? Obecnie to nie wiem czy jest jeden "dawny", ale sporo jest nowych, którzy być może są zainteresowani.
[#8] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #7

zapewne wszystkiego dowiemy sie w poniedziałek, no chyba ze ktos na sile chce potrolowac to niech sobie jedzie... :)

Ostatnia edycja: 28.04.07 18:00:19
[#9] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #6

Ale trzeba przyznać, że dziwny ten list. Takie "wiecie, rozumiecie - będziemy produkować komputery - sprzedacie je? Informacje jakie to będą komputery itp. dostarczymy Wam za dwa dni..." To nie mogli się wstrzymać te 2 dni i wysłać listu z konfiguracją? Przecież czasu jest pod dostatkiem - premiera zapowiadana jest w lecie.
Chyba, że sami jeszcze nie wiedzą co będą produkować...
Tak, wiem, wiem - produkować będzie ACK a nie AmigaINC.

Ostatnia edycja: 28.04.07 18:02:44
[#10] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #8

no chyba ze ktos na sile chce potrolowac to niech sobie jedzie

O, dzięki. Miło z Twojej strony. Jak widzisz, już skorzystałem z pozwolenia.
[#11] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu
a przed latem XXXX przyleci sobie Dragon1200 i skopie ACK i ACube dupska ;)
[#12] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@APC74, post #9

Przecież tutaj całkowicie nie o to chodzi. Przeczytajcie co napisał Krashan na forum Amiga.org. Amiga Inc. musi się uwiarygodnić przed Kent City. Mają zasponsorować (w jednej trzeciej) budowę tej hali wystawienniczej, a w tym całym Kent nikt nawet nie wie kim ta Amiga Inc. jest i skąd weźmie takie pieniądze. Żądają udokumentowania ich działalności. No więc, Amiga Inc. w zawiły sposób prosi o faktury, prospekty reklamowe, ulotki z ofertami z lat 1996-2000 itd., aby pokazać, że coś robią i mają przychody.
[#13] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #12

Możliwe. Tylko kto zechce robić za "poręczyciela" firmie, która, jak na razie, potrafi tylko kłapać paszczęką?
[#14] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@recedent, post #13

Tu chodzi tylko o udokumentowanie prowadzenia działalności. Nikt niczego nie będzie "poręczał".
[#15] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #12

I wszystko jasne. pomysł :(

Przeczytajcie co napisał Krashan na forum Amiga.org.
Ledwo mi starcza czasu na trolowanie na PPA, a Ty byś chciał, żebym czytał jeszcze jakieś inne portale?
[#16] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@MinisterQ, post #3

Podobnie jak ty.
[#17] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #12

to najbardziej pokrecona teoria spiskowa jaka czytałem.. leze na plecach i fikam nogami Ta Krashan wie wszystko a te 50 tys sztuk to tylko marchewka na kiju .. ciekawie kiedy sie wam znudzi kretynskie trolowanie
[#18] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@Kiv_Master, post #16

O .. odezwał sie słoń w fabryce porcelany.
[#19] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@Kiv_Master, post #16

Ja nie kłapię bez sensu jak nawiedzony o jakichś plagiatach...
[#20] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@Kiv_Master, post #16

coż tym nie trafiłeś ... robi wiecej niż inni a nie gada
[#21] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@Kiv_Master, post #16

Exec znowu zdechł że przyleciałeś tu kwasić?
[#22] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #17

A byś klepnął w odnośnik, który tam jest podany lub trochę pogooglał. Zresztą McEwen w tym mailu sam o tym pisze:

On another note, we have had a very strange request about sales that occurred from 1996 through 2000 regarding Amiga computers. Now I understand based on the documentation that we have here that the machines were purchased primarily from Petro at Amiga International.

Porównaj sobie to teraz z 20 pytaniami z zeszłego roku, gdy pisze o tym, że okradli im magazyny. Jak pisał APC74, nikt nie zapowiada czegoś u dystrybutorów, skoro nie posiada nawet jednego, zademonstrowanego, działającego egzemplarza. Jaki dystrybutor byłby tym zainteresowany nie wiedząc nawet co to ma być. To jak kupowanie kota w worku. Ten mail ma jedynie na celu zdobycie niezbędnych dokumentów, a ta cała bajka o sprzęcie i dystrybutorach to jedynie fajny wstęp, który wielu osobom ma dać jakieś wyobrażenie o tym kto to do nich napisał i czego znowu chce.
[#23] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@alpine, post #21

podbno to Polski Portal Amigowy wiec czemu nie moze tu komentowac? Zmieni sie nazwa na Polski Portal Pegaza to gwarantuje ze wiele osob tu nie "przyleci" kwasic
[#24] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #22

zatem wkrótce sie przekonasz jak bardzo sie mylisz , wrócimy do tej dyskusji... :)
[#25] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #14

No ale co ma wspólnego Amiga Inc. z lat 1996-2000 z Amigą Inc. z roku 2007 poza (nie bić!) nazwą? Ciekawe, czy któryś dystrybutor się połasił? Jeśli teoria Krashana miałaby się okazać prawdą, to chyba nawet najwięksi ami-fanatycy odwrócą się od AINC... Ale nic to, zaczekajmy do poniedziałku.
[#26] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@recedent, post #25

Wiesz, ja nie twierdzę, że w poniedziałek coś się nie pojawi. Twierdzę jedynie, że wyciąganie z tego maila jakichś innych informacji poza takimi, że Amiga Inc. chce zdobyć te papiery nie ma sensu. Jak napisałem wcześniej, żaden dystrybutor i tak się nie skusi na to, co jest napisane w tym mailu o nowym sprzęcie. Sednem wszystkiego jest tylko fakt dostarczenia kopii dokumentów, a całość jest tylko owienięta w ładną, marektingową papkę. Ten mail równie dobrze mógłby się pojawić dwa miesiące temu, tyle że nie byłoby w nim treści o przyszłym sprzęcie.
[#27] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #24

zatem wkrótce sie przekonasz jak bardzo sie mylisz , wrócimy do tej dyskusji...

Z chęcią wrócę (jakkolwiek by się nie stało), tylko odnoszę wrażenie, że starasz się mi udowodnić, że nie wierzę, że w poniedziałek będzie opublikowana specyfikacja lub że pojawi się sprzęt z Amiga Inc. i ACK. Mnie całkowicie nie o to chodzi. Ustosunkowałem się jedynie do wypowiedzi APC74, który dostrzegał nie to, co powinien w tym co się stało.
[#28] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #23

A czy ja mu zabraniam komentować?
[#29] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@mailman, post #27

Ten mail ma jedynie na celu zdobycie niezbędnych dokumentów, a ta cała bajka o sprzęcie i dystrybutorach to jedynie fajny wstęp


a za chwile:

Z chęcią wrócę (jakkolwiek by się nie stało), tylko odnoszę wrażenie, że starasz się mi udowodnić, że nie wierzę, że w poniedziałek będzie opublikowana specyfikacja lub że pojawi się sprzęt z Amiga Inc. i ACK. Mnie całkowicie nie o to chodzi. Ustosunkowałem się jedynie do wypowiedzi APC74, który dostrzegał nie to, co powinien w tym co się stało.


Przeczysz sam sobie... Raz piszesz bajka a za moment ze byc moze sie pojawi. Zastanów sie co piszesz..

Nie nie chodzi mi o pon. Napisałem "wkrótce" - czyli wtedy kiedy dystrybutorzy bedea mieli pierwsze sztuki.

Ostatnia edycja: 28.04.07 21:24:16

Ostatnia edycja: 28.04.07 21:24:46
[#30] Re: Amiga Inc. zdradza dalsze szczegóły nt. nowego sprzętu

@fibi, post #29

Przeczysz sam sobie... Raz piszesz bajka a za moment ze byc moze sie pojawi.

Nie zrozumiałeś. Nigdzie, w żadnej z moich wypowiedzi nie napisałem, że "bajka" ani że "być może się pojawi". Ani razu nie ustosunkowałem się do tego czy sprzęt będzie, czy nie (co zresztą nawet podkreśliłem, a Ty zacytowałeś). Czytasz to, co chcesz przeczytać i rozumiesz to, co chcesz zrozumieć.

Nie nie chodzi mi o pon. Napisałem "wkrótce" - czyli wtedy kiedy dystrybutorzy bedea mieli pierwsze sztuki.

Jacyś mieć będą. Nie kwestionuję tego i nie kwestionowałem. I widzisz, tego też nie rozumiesz, bo ja nic o tym nigdzie nie napisałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem