Komentowana treść: WinUAE 1.4.2
[#1] Re: WinUAE 1.4.2
A PPC dalej nie emuluja :(
Moze kiedys sie doczekam...;/
[#2] Re: WinUAE 1.4.2

@kwolf, post #1

a po co jak na emulowanym AOS i tak MOS nie odpalisz
[#3] Re: WinUAE 1.4.2

@kwolf, post #1

Ja gdzieś czytałem, że WinUAE nigdy nie będzie emulować PPC.

Przypomniałem sobie. W wywiadzie sam Toni Willen to mówił.
[#4] Re: WinUAE 1.4.2

@mailman, post #3



Nigdy nie mów nigdy.

[#5] Re: WinUAE 1.4.2

@C2H5OH, post #4

On akurat powiedział :) Winuae to emulator amigi klasycznej. A z faktu dodania procka 60'siątki się cieszę.
[#6] Re: WinUAE 1.4.2
Miałem kiedyś starszą wersję uae i udało się ją nawet uruchomić, zapuściłem nawet mojego ulubionego Disk Mastera, którego cech takich jak praca w 3 oknach do dziś mi w innych programach brakuje i jeszcze ta prostota obsługi i łatwość konfiguracji...
UAE sie rozwija (mogłbym znów mieć moją A1200/040/40)tylko brak "ROM-ów" blokuje liczbe userów

Ostatnia edycja: 13.05.07 01:57:21
[#7] Re: WinUAE 1.4.2

@necavi, post #6

UAE sie rozwija (mogłbym znów mieć moją A1200/040/40)tylko brak "ROM-ów" blokuje liczbe userów



Toś mnie rozbawił...
[#8] Re: WinUAE 1.4.2

@ZigZag85, post #5

Trochę głupie pytanie - czy tak wiele programów korzystało z 60-tki? Z tego co pamiętam większość rzeczy to były patche (jak np. biblioteka matematyczna) przyspieszające działanie niektórych programów.
[#9] Re: WinUAE 1.4.2

@mailman, post #7

ale ja chciałbym miec 3.9 z jego bajerkami, 3,1 to juz dla mnie za mało :)
[#10] Re: WinUAE 1.4.2

@necavi, post #9

W czym problem? Vesalia ma OS 3.9 na stanie.
[#11] Re: WinUAE 1.4.2

@mailman, post #10

Dzięki. O to chodziło.
[#12] Re: WinUAE 1.4.2

@koodlaty, post #8

W przypadku emulacji to nie ma większego znaczenia. A w przypadku systemu, bądź niektórych aplikacji - być może chodzić tutaj o możliwość odpalenia rzeczy które nie chciały gadać z niczym niższym od 060 właśnie, pomimo że pod emulatorem mocy nie brakuje.


Pewnie może chodzić o jakieś głupie dema. ;)
[#13] Re: WinUAE 1.4.2
Dostępna jest wersja 1.4.2a, która usuwa drobne błędy.
[#14] Re: WinUAE 1.4.2
Fajnie by było, gdyby autor wreszcie dodał emulację MMU.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem