Komentowana treść: WarpPNG 45.9
[#1] Re: WarpPNG 45.9
Dzisiaj się trochę pobawiłem datatypami w moim systemie i muszę stwierdzić, że WarpPNG bardzo wybiórczo traktuje pliki PNG. Niektóre otwiera, innych nie chce, twierdząc, że "format unknown". Z WarpJPEG, czy WarpTIFF już takich problemów nie mam. Ktoś jest w stanie to potwierdzić, czy też bardziej wnikliwie muszę przyjrzeć się swojemu systemowi?

P.S. Testy robiłem pod Cybershow i PicShow.
[#2] Re: WarpPNG 45.9

@mailman, post #1

a skad pobrac te ktore nie dzialaja?

moze to wina nie pliku, a nazwy pliku.
[#3] Re: WarpPNG 45.9

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Na płytach ACS, dział Scena. Tam jest dużo takich plików PNG.

P.S. A co do tego ma nazwa?
[#4] Re: WarpPNG 45.9

@mailman, post #1

Ja używam do wszystkiego WarpDT i nie mam żadnych problemów. Problemy były (różne, akurat nie z PNGsami), jak miałem bibliotekę picture.datatype albo graphics.datatype w katalogu LIB:AfAOSLibs. Po usunięciu wszystko chodziło.

(nazwy na pewno poprzekręcałem, sorry)

PS. Wyślesz mi ze 3-4 obrazki z którymi masz problemy?
[#5] Re: WarpPNG 45.9

@mailman, post #3

mysticview ma problem, ale juz nie pamietam dokladnie czy z nazwami plikow czy katalogow jak maja w nazwie nawiasy. z obrazkami png nie mam problemu.
[#6] Re: WarpPNG 45.9

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Nawet stary Visage ma z tym problem. Ale to nie o to chodzi. Podeślę Ci obrazki, może za tydzień.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem