Komentowana treść: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.
[#1] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.
Nadal nic nie wiadomo o formie pisanej? :(
[#2] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.

@Kokos, post #1

Zdajesz sobie sprawę, ile zajęłoby spisanie tego ze słuchu? No chyba, że jesteś stenotypistą sądowym.
[#3] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.
Jeżeli audycje będą dziś nadawane na żywo to pierwsza audycja zaczyna się chyba o 19.00 i kończy o 20.00 czasu polskiego. Następna od 22.00 do 23.00 no chyba, że ja coś pokręciłem?
[#4] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.

@Leon, post #3

No chyba, że nie można posłuchać na żywo i będą dostępne po emisji czyli tak jak napisał mailman o godzinie 20:00 i 23:00 czasu polskiego.
[#5] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.

@Leon, post #4

Różnica między czasem GMT podanym w informacji a czasem letnim w Polsce wynosi 2 godziny. Więc transmisje będą o 20:00 i 23:00... Pamiętaj, że Anglicy nie mają zmiany czasu na letni...
[#6] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Masz rację różnica między czasem GMT a obowiązującym czasem w Polsce wynosi 2 godziny latem i 1 godzinę zimą.
Chyba mi się pomyliło ze strefą czasową.
[#7] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu - część 2.

@Grzegorz Kraszewski, post #5

jak najbardziej maja :) w londynie jest teraz UTC+1 w polsce UTC +2

http://www.timeanddate.com/worldclock/timezone.html?n=136
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem