Komentowana treść: Wersja beta dekodera GIF w Reggae
[#1] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae
Oj, Reggae będzie uniwersalnym, wszędobylskim amigowym standardem, jak MUI ! :D
No i może to mało ważne, ale za nazwę też Krashanowi 6 z koroną i uśmiechem :) Dobrze, że to nie kolejne Amicoś, np. AmiMultimedia czy coś w tym stylu.


Ostatnia edycja: 25.06.07 17:52:39
[#2] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@R-Tea, post #1

Oj, Reggae będzie uniwersalnym, wszędobylskim amigowym standardem, jak MUI!

Tego nie jestem pewien. Póki co Reggae jest tylko dla MorphOS-a i w chwili obecnej nic nie wskazuje na to, żeby miało się pojawić na inne amigowe systemy. Nazwa natomiast nie jest moją zasługą, a wynikiem ankiety na MorphZone.
[#3] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@R-Tea, post #1

Oj, Reggae będzie uniwersalnym, wszędobylskim amigowym standardem

Nie, nie będzie uniwersalnym wszędobylskim standardem, bo krashan nie może się zdecydować czy zapodać źródła do portowania, czy nie. ;) Dla mnie, by go zacząć w ogóle używać, musiałby zostać spełniony jeden podstawowy warunek: dostępność na wszystkie amiplatformy.
[#4] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Mnie martwi mała ilość obługiwanych formatów i zbyt wolny rozwój dekoderów aby Reggae stało sie często uzywanym pakietem, a co za tym idzie standardem. Taki GIF nie jest przeciez jakims nowym formatem. Zrozumiale jest to dla mnie, bo przeciez Reggae jest rozwijane hobbystycznie. Nie wiem czy nawet bounty mogloby to przyspieszyc? :) Wiadomo ze doba nie jest z gumy i nikt nie rzuci pracy/obowiazków dla jakiejs jednorazowej kwoty pieniedzy.
[#5] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@MinisterQ, post #3

W tej chwili koncentruję się na zwiększeniu ilości przydatnych formatów obsługiwanych przez Reggae. Portowanie systemu, który obsługuje kilka dziwacznych formatów (dotyczyło to zwłaszcza obsługi obrazków, GIF jest pierwszym wyjątkiem) nie ma większego sensu.
[#6] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Póki co Reggae jest tylko dla MorphOS-a i w chwili obecnej nic nie wskazuje na to, żeby miało się pojawić na inne amigowe systemy.


Na sourceforge go! ;)

MSPANC.
[#7] Re: Wersja beta dekodera GIF w Reggae

@szuler, post #6

jasne,
już xadmaster wisi na sf.necie a jakoś arosowej/mosowej wersji nie ma (tylko os4owce sie postaraly)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem