Komentowana treść: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
[#1] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
nędzne te tła, oprócz poniższego, mam nadzieje ze wygra
Mithrandir-01_wallpaperupdated.jpg

Ostatnia edycja: 28.06.07 18:06:28
[#2] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie

@rzookol, post #1

Kwestia gustu, to raz.Osobiście nie lubie tak jasnego tła na blacie.Dwa, tapeta powinna "współgrac" z resztą wystroju systemu.Co z tego że jest przepiękna skoro będzie pasowała do używanego tematu jak pięśc do nosa ;)

Ostatnia edycja: 28.06.07 19:09:38
[#3] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
Oddałem głos na: FischX-01_aros-wallpaper.
[#4] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
d980-04_aros-rose. moglby byc nieco ciemniejszy i kontrastowy, ale i tak w miare ok.
[#5] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie

@piteq, post #2

zgadza sie. szkoda tez ze nie ma w zestawieniu dobrych tapet bardziej 'kolorowych', a jedynie szarawe.
[#6] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie

O. Interesuje mnie ten napis.. Czy jest jakaś tego typu czcionka do wykorzystania pod Ami/Tux/Win/smth?
[#7] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
XeLeCtRoX-02_12801024

Eh, gdyby tam był Kononowicz...
[#8] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie

@Kokos, post #6

Moge sie mylic ale podobnie wyglada czcionka "Iron Maiden" (tak jak ten zespol). Poszukaj na necie, jest ona dosyc czesto spotykana (najczesciej w kategoriach "stylizowane" czy jakos tak).
[#9] Re: Konkurs na tło Wanderera - głosowanie
ogolnie bieda na makasa fajne sa jedynie wearefuture i seventyfour_02-arosglass
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem