Komentowana treść: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2
[#1] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2
O, świetnie - nowy kontroler E-IDE do Amigi na rynku! :) I to nawet w przystępnej cenie. Ciekawe, czy zachowywałby się sprawniej, niż FastATA2 (po podobnym czasie użytkowania oczywiście). Mam na mysli swój osobisty przypadek, kiedy to FastATA2, już zakupiona jako używana, po pewnym czasie zaczęła generować niespodziewane błędy odczytu (sztuczne), być może wskutek niedoskonałego połączenia z płytą A1200, którego to zjawiska nie byłem w stanie wyeliminować na dłuższy czas, mimo starań i krótkotrwałych sukcesów.

Ostatnia edycja: 08.07.07 17:51:50
[#2] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2

@CJ Warlock, post #1

generalnie to nie jest nic nowego, nowa jest wersja z portem zegara

Ostatnia edycja: 08.07.07 18:51:47
[#3] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2

@Valwit, post #2

Masz rację. Dopisałem w tytule, że chodzi o wersję drugą.
[#4] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2
No to ja jestem ciekaw co na to ELBOX jak on sie ustosunkuje do konkurencji trampolina
[#5] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2

@Baru, post #4

taa... jak wróci z urlopu, w drugim tygodniu sierpnia ;)
[#6] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2

@Baru, post #4

Pewnie nijak. Bo i po co miałby się ustosunkowywać jakkolwiek?
[#7] Re: Interfejs IDE-Fix Express Buffered IDE - wersja 2
a jak ma sie ustosunkowac? fast ata jest szybsza, idefix dziala za to mniej problemowo. w mojej ami mam pierwsza wersje tego ustrojstwa od 8 lat wiec mysle ze i elbox to zna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem