Komentowana treść: Pytania do Billa McEwena
[#1] Re: Pytania do Billa McEwena
Jeżeli macie jakieś pytania do tego pana, a nie czujecie się dobrze w angielskim, to zamieszczajcie je w komentarzu do tej wiadomości. Przetłumaczymy i podeślemy portalowi AmigaWeb.
[#2] Re: Pytania do Billa McEwena


...bez komentarza...
[#3] Re: Pytania do Billa McEwena
What's the weather like in Delaware Bill?
[#4] Re: Pytania do Billa McEwena

@mailman, post #1

What's your name?
[#5] Re: Pytania do Billa McEwena
C'mon gays. Give some serious questions.

Bill, have you noticed that you've been killing the AMIGA....?
[#6] Re: Pytania do Billa McEwena
Ciekawe, że jak na razie nikt jeszcze na AmigaWeb.net nie zamieścił żadnego pytanka. Chociaż z drugiej strony - wcale się nie dziwię. Faktycznie, chyba nic cenzuralnego nikomu nie przychodzi do głowy.
[#7] Re: Pytania do Billa McEwena
Ja miałem napisać pytanie ale mi się nie chce. I tak nie było by to pytanie o coś z sensem - bo o co tu w ogóle pytać? I po co?
[#8] Re: Pytania do Billa McEwena

@APair, post #7

I właśnie chyba to jest najgorsze - jak tu zadać normalne pytanie (w sensie takie, które ma choćby cień szansy na "dopuszczenie") do osoby, w stosunku do której ma się same negatywne skojarzenia???

Myślę, że dałoby Billowi do myślenia, gdyby nie pojawiło się do niego ani jedno pytanie:), ale niestety śledząc wątki na AW nie ma co na to liczyć :(
[#9] Re: Pytania do Billa McEwena

@stOOsh, post #8

Też jestem zdania że najlepiej by było gdyby się nie pojawiło żadne pytanie.
Ale jak zwykle skończy się na wymianie uprzejmości, jak bardzo AmigaNIC jest z "community".. i wogóle achy i echy...
[#10] Re: Pytania do Billa McEwena

@mailman, post #1

A ja jeśli na AmigaWeb padną pytania, proszę o umieszczenie powyższego:

"Amiga Inc. dużo mówiła o szukaniu partnerów "sprzętowych" posiadających "na koncie" co najmniej 500 tys. USD jako zabezpieczenie dla produkcji i serwisowania sprzętu wyprodukowanego
pod AmigaOS4, czy w świetle ostatnich oświadczeń firma ACK Controls spełnia ten warunek? I czy możemy poznać jakieś dowody potwierdzające ten stan?"
[#11] Re: Pytania do Billa McEwena

@mailman, post #1

1) Kiedy Amiga OS5
2) Dlaczego OS4 nie będzie kompilowany na x86 to dało by możliwość wyboru użytkownikom w całej gamie tanich podzespołow
3) Dlaczego Amiga INC zabija markę Amiga wdając sie w niepotrzebne nikomu procesy sądowe pozatym nic nierobi w kierunku rozwoju tego komputera.
Sorki to na szybko pisane muszę spadać do pracy pozdro!!!
[#12] Re: Pytania do Billa McEwena
Pytanie:

Zamierzacie pozwać do sądu firmę Electronic Arts za bezprawne użycie loga AMIGA w trailerze gry "The Simpsons Game" (tej, która ma wyjść w 2007 roku)? ;) ;) ;)
[#13] Re: Pytania do Billa McEwena

@MDW, post #12

Buhahaha dobre OK A teraz moje: Czy zamierzacie pozwać siebie samych i kiedy to nastąpi? :)
[#14] Re: Pytania do Billa McEwena

@MDW, post #12

Skąd wiesz, że bezprawne? A jeśli się dogadali?
[#15] Re: Pytania do Billa McEwena

@SirLEO, post #14

Skąd wiesz, że bezprawne? A jeśli się dogadali?

Masz rację. Ale jeżeli się dogadali to chciałbym to usłyszeć. :) Może przy okazji zdradzą nowinkę, że w 2007 roku wyjdzie na Amigę (jaką?) prawdziwa komercyjna, profesjonalna gra! :)
[#16] Re: Pytania do Billa McEwena

@MDW, post #15

Amijeweled 2? ;>
[#17] Re: Pytania do Billa McEwena

@x3nU, post #16

Lub jakiś hot content stąd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem