Komentowana treść: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a
[#1] Re: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a
Fajnie. :) Jednak mam pytanie. Jak mam zastąpić plik "xpkmaster.library" plikiem "xpkmaster.library.elf" skoro mają różne nazwy? :) Mam skasować starą bibliotekę (bez elf) czy mam zostawić? A może mam zmienić nazwę nowej wywalając ".elf"?
Dokumentacji jakiejkolwiek w archiwum z MOSowymi biliotekami nie znalazłem.
[#2] Re: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a
Oj to chyba pora skompilowac tez wersje arosowa, z troche innych zrodel (z tych mosowych "pozycze" sobie kompresory) :)
[#3] Re: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a
XpkMaster 5.2 PPC/MorphOS (15-Feb-01) Sigbjřrn Skjćret has released XPKMaster 5.2 for MorphOS. Includes BZP2, GZIP, RLEN and SA&SHSC ... www.morphos.org/fileslinks.php3
[#4] Re: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Dokładnie, starocie.
[#5] Re: XPKMaster 5.2 dla MorphOS-a

@deez, post #4

Nie do końca. Pliku stamtąd pobrać się nie da, a poza tym informacja o tym porcie jest z 2001 roku, a pliki w archiwum z tego newsa z 2003 roku. Czymś się muszą różnić. Fakt, że trochę kotlet, ale jak przejrzałem wiadomości na PPA, to o natywnej wersji dla MorphOS-a nie było.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem