Komentowana treść: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
[#1] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
Spokojnie, blogownicy (blog-wojownicy ;) ) znajdą i na to wytłumaczenie ;)
[#2] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@baderman, post #1

Wytłumaczenie będzie bardzo proste, te wirtualne 2,5 miliona firma przecież przeznaczy na nowy amigowy sprzęt projektowany w pocie czoła przez pana Kowalczyka. On już ten sprzęt ma gotowy, bo ostatnio się nudził i na liście dyskusyjnej AROS-a pisał coś o zajęciu się wersją AROS-a na procesor 68k...
[#3] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
Bill i spółka osiągnęli już poziom mistrzowski w "trudnej" sztuce kompromitowania siebie. Dla własnego dobra powinni poodcinać sobie dłonie aby już nic więcej nigdy nie podpisywać.
[#4] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
Jak to szło?
"Z amigą na dobre i na złe".
A potem się dziwić że ludzie mają nazwę "Amiga" w tyle, i się odwracają w kierunku Pegaza i MorphOSa.
[#5] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@MinisterQ, post #4

Nie wiem, czy zwrot w kierunku Pega i MOSa jest odwróceniem się od Amigi jako takiej, ale w gruncie rzeczy zgadzam sie z Twoją wypowiedzią i podpisuję wszystkimi koniczynami.
[#6] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@quantor, post #5

Nie wiem, czy zwrot w kierunku Pega i MOSa jest odwróceniem się od Amigi jako takiej

Zapytaj o to Betarycerzy :)
[#7] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@baderman, post #1

Wytłumaczenie jest banalne: nie ma takiego miasta Kent. Jest Kętrzyn, Kęty... Kentu nie ma

Ostatnia edycja: 31.07.07 11:40:39
[#8] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
Teraz wstyd krzyczeć "Amiga rules". Jakoś w ostatnich latach te dwa wyrazy przestały do siebie pasować. I pomyśleć, że takie napisy kiedyś były na wielu murach i ścianach w Legnicy. I nie była to moja robota. :) :)

Niech już wreszcie sąd zdecyduje, że prawa na nazwy i znaczka ma Hyperion i niech ta parodia przestanie istnieć. Niech sobie wezmą np. nazwę Amida i się bawią w obiecanki. Tylko co i komu oni wtedy będą obiecywać? :) Przecież ten chory twór istnieje TYLKO dzięki tej historycznej nazwie... Niech ktoś skończy ten cyrk, bo po prostu wstyd.
[#9] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@LeMan, post #7

jak to? przeciez odpowiedni czek zostal wyslany :).
[#10] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@MDW, post #8

Teraz tylko czekać na "Pegasos rules" i "MorphOS rules" ;).
[#11] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@Malin, post #10

hmmm biorac pod uwage kto jeszcze mieszka w Legnicy, to moze sie pojawic !quote 121 na murach
[#12] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@baderman, post #1

Napewno mieli kupca na OS4, który zamierzali sprzedac aby oplacic centrum, no ale zly Hyperion im nie oddal :P
[#13] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@MinisterQ, post #4

Ach...., całe tłumy kupują Pegaza i używają MOSa...
[#14] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@Grzegorz Kraszewski, post #2

On już ten sprzęt ma gotowy, bo ostatnio się nudził i na liście dyskusyjnej AROS-a pisał coś o zajęciu się wersją AROS-a na procesor 68k...


Tego mu akurat nie pozwolimy zrobic. Czlowiek, ktory mial wglad w zrodla OS4 nie powinien zajmowac sie AROS-em. JEszcze nam tego brakuje, zeby Hyperion albo AInc sie na nas rzucily za to, ze mamy w AROS-ie kradziony kod albo kradzione pomysly. :)
[#15] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@szumekjac, post #13

Jak na amigowe realia to jak najbardziej tłumy :)
[#16] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@szuler, post #14

Myślisz, że on w cokolwiek miał wgląd?
[#17] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
A dosyc juz tych ciucibabek...
[#18] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@szumekjac, post #16

Czyżbyś mu nie wierzył? Nieładnie tak
[#19] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
Nie no, ja jestem w szoku. To byla ostatnia rzecz ktorej bym sie spodziewal
[#20] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
To było do przewidzenia ;)

Może Amiga NIC chce zainwestować owe 2,5mln $ w Euro 2012 pomysł
[#21] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@Szewski, post #20

Albo w przewóz śniegu z Arktyki na Saharę. Beduini na pewno chcieliby posaneczkować. To może być świetny interes - zupełnie jak te poprzednie
[#22] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki
"Clearly, there is a disappointment based on what Amiga could have brought to the table," said Kent Mayor Suzette Cooke, who earlier had touted Amiga as a global technology leader that would make Kent a "leading technology hub."


Widać że burmistrz jest osobą mało zorientowaną w temacie. Jeszcze dwie refleksje...

1. Zachodzę w głowę, co właściwie McEwen chciał osiągnąć pakując się w ten układ z miastem Kant... przepraszam, Kent. Czasem nie wiem, czy on właściwie jest szczwanym lisem, czy idiotą.

2. Nie przypuszczałem, że nadejdzie taka chwila, gdy ja - człowiek niemalże wychowany na Amidze - będę życzył firmie Amiga jak najszybszego upadku. W myśl zasady "kończ waść, wstydu oszczędź".
[#23] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@Ijon_Tichy, post #22

1. Zachodzę w głowę, co właściwie McEwen chciał osiągnąć pakując się w ten układ z miastem Kant... przepraszam, Kent. Czasem nie wiem, czy on właściwie jest szczwanym lisem, czy idiotą.

No właśnie też sobie to pytanie zadaję. Na ten rodzaj promocji może pozwolić sobie tylko naprawdę silna firma. A Amiga NIC przecież nawet dobrze nie istnieje. :) Co to niby miałoby być? Reklama Amigi? I co by te wydane 10 milionów dało firmie Amiga Inc? Że w jakimś tam miasteczku Kent ludzie kojarzyliby tę nazwę trochę lepiej? :D No przecież to jest śmieszne. W jaki sposób by to niby miało pomóc w promocji AmigaDE (bo to chyba jest podstawowy ich cel)? Milion razy lepiej byłoby wydać te 10 milionów na rozwój tego śmiesznego AmigaDE i dotarcie do naprawdę zainteresowanych tematem, pozyskanie developerów, rozpowszechnienie standardu.

Hala widowiskowa... też mi pomysł. Akurat temu kto siedzi w takiej hali zwisa to jakiego imienia jest dach nad jego głową. :D Ważne, że na głowę nie pada.
[#24] Re: "Amiga Center at Kent" - koniec bajki

@MDW, post #23

stara zasada pr: niewazne jak o tobie mowia, wazne ze o tobie mowia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem