Komentowana treść: Farsy ciąg dalszy
[#61] Re: Farsy ciąg dalszy
I tak tytuł tego newsa stał się proroczy.

Ja mogę tylko żałować, że jeśli chodzi o komentarze dotyczące ważnych spraw, od dawna na Execu praktycznie nie ma co czytać, a na PPA coraz bardziej szkoda nerwów ich czytać. Dyskusje na takim "poziomie" to ja mogę znaleźć na forach onetu, wyborczej i tak dalej. Problem tylko w tym, że biorą się tu za nie inteligentni (mam nadzieję) ludzie, a nie dzieci neo.
[#62] Re: Farsy ciąg dalszy

@GumBoy, post #50

Nie widzę jakiegokolwiek sensu dyskusji pomiędzy wami. Jeden troll karmi drugiego i nikt nie uzyskuje odpowiedzi, zadawanie pytań, czekanie na odpowiedź, a wychodzi z tego tylko męczące spamowanie. To że amigafan ma zacięcie w tego typu bojach mnie nie dziwi bo ma spore doświadczenie, ale że GumBoy się w to samo bawi...

No cóż, więc również będziesz odpoczywał od komentarzy przez jakiś czas skoro nie umiesz się powstrzymać.
[#63] Re: Farsy ciąg dalszy
Informuję uprzejmie, że osoby obchodzące bana poprzez zakładanie kont-klonów nic nie osiągną, ponieważ:

1. Konta-klony są blokowane.
2. Posty wykonane z takowych kont są bezpowrotnie kasowane w całości.
[#64] Re: Farsy ciąg dalszy

@MinisterQ, post #54

Jaki sąd...
Każdy. W świetle prawa jest to obrażanie konkretnej osoby.
z logicznego punktu widzenia po prostu nie istnieje
Nie wiem jakiej pokrętnej logice hołdujesz ale zapewniam cię, że z prawnego punktu widzenia jest zupełnie inaczej.
kto ukrywa się pod pseudonimiem
A co pseudonim ci się nie podoba? Moim zdaniem dużo lepszy niż jakies małeq ale kwestia gustu.
A jeżeli nie możesz ścierpeić tego, że ludzie posługują się tu pseudonimami to zrób jak na eXecu imię i nazwisko - wtedy będziesz miał pełne personalia.
Jaki Grzesiek...kto nie podaje pełnych personaliów
Być może nie wiesz, ale w formularzu rejestracyjnym od lat jest TYLKO rubryka IMIĘ.
Tak więc czepiasz się i obrażasz nie tylko mnie ale też wszystkich, którzy PRAWIDŁOWO I ZGODNIE Z WYMOGAMI wypełnili formularz rejestracyjny.
Poza tym bez trudu, również na tym portalu, można znaleźć moje nazwisko.
amibuc o imieniu...
Więc podsumujmy twoją pokrętną logikę - każdy kto nie podał KONIECZNIE W PROFILU pełnego imienia i nazwiska POMIMO, ŻE W FORMULARZU REJESTRACYJNYM NIE MA RUBRYKI "NAZWISKO" CZY TEŻ "IMIĘ I NAZWISKO" A JEST TYLKO "IMIĘ" i kogo nie znasz osobiście jest dla ciebie nieistniejącym amibucem którego można obrażać do woli.
Cóż za przejaw błyskotliwości intelektu. Możesz sobie pogratulować.
Nie wiem ilu ludzi z tego portalu znasz osobiście ale weźmy kilka przykładowych profili z tego wątku:
Wali7 - Piotr
MaaG^dA - Marian
rzookol - Michal
Jak widać same imiona - toż to portal nieistniejacych botów.
Nie wspominając nawet o takich osobach jak Drako^lM czy reactor - nawet brak imienia w profilu. Przykłady możnaby mnożyć ale nie chce mi się dalej szukać.
Tak więc w skali wszystkich zarejestrowanych tych, którzy podali w profilu imię i nazwisko jest garstka.
Cała reszta przy rejestracji podała ZGODNIE Z WYMAGANIAMI tylko imię i za to te osoby są dla ciebie jakimiś bucami i innymi debilami których można obrażać bez opamiętania bo nie istnieją.
Świetnie traktujesz użytkowników portalu, którego jesteś moderatorem. Brawo.
To może napiszesz na stonie głównej, że wszystkie osoby bez nazwiska w profilu (nie liczy się czy jest ono podane gdzieś indziej) i których nie znasz osobiście to buce do obrażania, którzy ci g.... zrobią bo przecież nie istnieją.

Ostatnia edycja: 23.08.07 21:13:17
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem