Komentowana treść: StarFighter:D'Yammen's Reign
[#1] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign
ISO ściągnięte !! zobaczymy jak się gra :)


Benedykt
[#2] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign
Świetna gra, miałem oryginał kiedyś. Bije na głowe StarCrusadera moim zdaniem ;)
[#3] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign
Niestety serwer nie dziala
Bedzie Wielkie ała
Za duzo ssaczy sie przyssalo
A mi sie narazie odechcialo


Wroce gdy juz sie najedza
Pewnie cos tam o grze powiedza
Ale ja odpale sam!
Daje slowo, sobie i Wam :P
[#4] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #3

Niestety serwer nie dziala
Bedzie Wielkie ała ...

A może czas na jakiś limeryk?
[#5] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign
Fajna gra. Jak na AGA i Blizza 060 to aż za szybko chyba u mnie chodzi. Naprawdę niezłe efekty i digitalizowana mowa. Polecam jeśli ktoś lubi kosmiczne strzelanki OK

Czy komuś się udało odpalić tą grę oprócz mnie?

Ostatnia edycja: 07.09.07 23:02:22
[#6] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Sir_Lucas, post #5

Powaznie piszesz, czy sobie zartujesz? ;)
Powiedz lepiej jak ta gre sciagnac, to pozniej po prostu wypale iso (czy co tam jest) i po prostu odpale. :)


Jestem wrecz przekonany, ze prawie Wszyscy maja po prostu problem ze sciagnieciem tej gry ;)

I (znowu) dlatego po prostu, tak malo jest komentow na temat tej gry :)
[#7] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #6

Jestem wrecz przekonany, ze prawie Wszyscy maja po prostu problem ze sciagnieciem tej gry


Ściągnąłęm jeszcze wczoraj bezproblemowe... iso spakowane rarem... a tak swoją drogą w takich przypadkach skorzystaj z Yama (sic!).. ma jedną piękną, niedocenioną opcję która pozwala na ściąganie plików na adres e-mailowy...
[#8] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Dopuser, post #7

Nie wiem. Wczoraj na IB, strona sie jakos wczytala i widzialem nawet obrazki z gry. Sciagnac juz nie moglem.
Teraz jestem na Operze (Win) i glowna strona nie wyswietla nawet obrazkow. Raz udalo mi sie dojsc do "downloadu", jednak zero rekacji. Wiem tylko ze gre sciagnelo okolo 350 osob. Czyzby tak malo bylo Amigowcow na calym swiecie? ;)

PS. O co chodzi z Yamem? Uzywam jednej z nowszej bety 2.5
[#9] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #8

Zassałem, właśnie grę zassałem :D Więc teraz tylko rozpakować , wypalić i uruchomić :D

EDIT: chlip , starfighter jakoś nie chce działać na WinUAE ;( .. a szkoda

Ostatnia edycja: 08.09.07 08:49:04
[#10] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #8

O co chodzi z Yamem?

Yam pozwala na ściąganie z netów pliku... zajrzyj do guide Yama, opis ARexxa, polecenie GetURL... wszystko jasno wytłumaczone... jeszcze prościej to samo zrealizujesz za pomocą OpenURL...
Tyle, że w przypadku tej gry nie wiem czy da radę bo nie widzę na stronce bezpośredniego linku do pliku...
[#11] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Dopuser, post #10

jezeli dostepny jest bezposredni link duzo prosciej jest uzyc np wget-a.
[#12] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@kiero, post #11

jezeli dostepny jest bezposredni link duzo prosciej jest uzyc np wget-a.

Można i wgetem... ale czy prościej to polemizowałbym z uwagi na fakt że wget to kombajn i ma setki argumentów... długo trza czytac co i jak pod wgetem...
[#13] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Dopuser, post #12

"wget url" i gotowe... nie wiem czy da sie prosciej. bardziej zaawansowane opcje potrzebne sa jedynie przy sciaganiu calych stron z zawartoscia. do tego wget ma mozliwosc kontynuowania sciagania pliku w przypadku np zerwania polaczenia z serwerem.
[#14] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@kiero, post #13

Jest jeszcze HttpResume :)
[#15] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@kiero, post #13

Ma możliwość, to fakt, ale u mnie nie wiem czemu aby to poszło, muszę wcześniej skasować pliki "index.html".
[#16] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign
Wczoraj udalo mi sie zassac iso. Ale pecet sie "biedaczyl", fakt ze to tylko 500 MHz, ale chodzil jak emulator pc na Ami. Tez tak mieliscie?

Tak czy inaczej "za kare", wypale to iso, gdy bede mial ochote :P
I wrzuce plytke, nie do tej Ami z ktorej pisze, tylko do drugiej, z Apolllo 040 i AGAta :)

To potrwa, moze jutro, moze za 2 tygodnie ;)
[#17] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Santon, post #4

A może czas na jakiś limeryk?


Wiesz, olewam, regoly i takie tam sprawy, mam to gdzies. Sztuka nie zna granic. Jedyna granica jest to, aby bylo pozytywnie. I nawet nic teraz nie napisze. Nic na sile ;)
[#18] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #6

Oczywiście że poważnie ;) Gra śmiga jak diabli
[#19] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Sir_Lucas, post #18

Wczoraj odpalilem ja na Apollo040, prosto z wypalonej plyty. Jak na rok 1998, gra naprawde robi wrazenie. Piatka z plusem.
Sama gre widzialem pierwszy raz w zyciu. Nie wiem dlaczego nie wiedzialem ze w ogole istnieje. Mimo ze byly to bezinternetowe czasy, to wlasnie przeskanowalem covery i demo znajduje sie na MA_Cover_3 (98r.) i ACSCover3_98. Musze przyjerzec sie tym demowka i prownac z gra ;)


Nie udalo mi sie natomiast odpalic jej na WinUAE. Zdaje sie ze jest to problem zwiazany z pamiecia RAD, ktora nie dziala. Nie mialem jeszcze czasu sie z tym blizej zapoznac (a pamiec RAD na WinUAE byla mi potrzebna pierwszy raz). Czy pamiec RAD w ogole dziala na WinUAE?
[#20] Re: StarFighter:D'Yammen's Reign

@Andrzej Drozd, post #19

pamietam, ze sporo sie nagralem w to demo. gra jest naprawde dobra.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem