Komentowana treść: The Vague! - numer pierwszy
[#1] Re: The Vague! - numer pierwszy
Udalo sie to komus odpalic na BVision?

Ja dostaje tylko takie cos: warp3d.library init ..Error opening Warp3D library



Sprobuje jeszcze pozniej pod MOSem.



DODANE: Wlasnie doczytalem ze wzgledu na 8MB BV, trzeba WB odpalic w 640x480...No to resecik :P

DODANE2: No i guzik. Nie dziala.

Ostatnia edycja: 24.09.07 18:50:27
[#2] Re: The Vague! - numer pierwszy

@Andrzej Drozd, post #1

Na Efice z R9200SE działa znakomicie.
[#3] Re: The Vague! - numer pierwszy
Na poczatku ucieszyl mnie fakt, ze w dzisiejszych czasach ukazalo sie jeszcze cokolwiek "scenowego" do czytania, ale radosc ustapila miejsca zdziwieniu/zaskoczeniu. Otoz w tymze magazynie z 2007 roku znajduje teksty z naszego ś.p. magazynu Taboo z numerow z przed 5 lub 6 lat i to takze moje autorstwa. Co ciekawe nie za bardzo przypominam sobie fakt, abym wyrazil zgode na ich publikacje w tymze magazynie - nie wiem jaki byl w ogole sens w umieszczeniu w "dzisiejszym" magazynie staroci z przed polowy dekady.

Ostatnia edycja: 24.09.07 21:01:21
[#4] Re: The Vague! - numer pierwszy

@slay, post #3

Slay, a kto sie pod tym podpisal? Moze to plagiat... .
[#5] Re: The Vague! - numer pierwszy

@Andrzej Drozd, post #1

mala ilosc pamieci nie jest problemem. u mnie dziala. sprawdz czy demo planet_potion i future_visions tobie dziala?
[#6] Re: The Vague! - numer pierwszy

@Andrzej Drozd, post #1

U mnie ruszyl od razu, ale na 040/25 to slideshow ;\
[#7] Re: The Vague! - numer pierwszy

@tygrys, post #6

to musiales wybrac audio przez ahi. na stronie jest filmik z A1200 BVision 040/25 i dziala normalnie.
[#8] Re: The Vague! - numer pierwszy

@Andrzej Drozd, post #1

Autor maga chciał się ustosunkować do niektórych wypowiedzi, żeby nie zaśmiecać forum angielskim, poprosił mnie o tłumaczenie:

@ Andrzej Drozd:

Wygląda na to, że masz niepełną instalację Warp3D. Sprawdź, czy demo "warptest" Ci chodzi. Sprawdź czy wszystkie biblioteki Warp3D sa na miejscu.

@ slay:

We wstępniaku do maga jest napisane, że powstawał on przez kilka lat. Początkowo współpracowaliśmy z LazyMinds - ekipą polskiego maga SevenDays. Dali nam kilka modków, trochę pomysłów i kilka tekstów z Taboo, które zostały przetłumaczone na angielski za zgodą ich autorów. TheVague! można więc uważać za koprodukcję z LazyMinds. Przy okazji, może chciałbyś coś napisać do drugiego numeru?
[#9] Re: The Vague! - numer pierwszy
Skoro to wykorzystuje akcelerator 3D to już można było zrobić jakieś
wstawki 3D. :)

Czy u Was też niektóre fragmenty obrazu tak się lekko trzęsą?
[#10] Re: The Vague! - numer pierwszy

@Grzegorz Kraszewski, post #8

mnie rozwalilo to co przeczytalem teraz w komentarzach na eXecu. autor pisze biegle po polsku (translator byc nie moze) a ja tam nie moge sie nawet zalogowac roxx OK
[#11] Re: The Vague! - numer pierwszy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

autor pisze biegle po polsku

Albo poprosił kogoś z Polski o tłumaczenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem