Komentowana treść: Udawana "Przyjaciółka"
[#1] Re: Udawana "Przyjaciółka"
Z tymi pikselami wielkości kostki masła, to autor trochę przesadził. Nie wiem, ale mnie rozdzielczość 320x256 nigdy nie raziła dużymi pikselami.
[#2] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@PopoCop, post #1

Zaraz przeczytam co tam wypisał pisak.
[#3] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@PopoCop, post #1

Na telewizorze ze "sprzętowym" rozmywaniem obrazu ;) pewnie nie...
[#4] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@MinisterQ, post #3

To chyba nie całkiem o to chodzi. Mnie niska rozdzielczość także nie przeszkadzała i nie przeszkadza. Oczywiście o ile rozpatruje się ją z odniesieniem do epoki, z której to się wywodzi. Gdy odpalę na UAE grę, która chodzi w 320x256 to piksele trochę biją, ale w tej samej grze odpalonej na prawdziwej Amidze się tego nie zauważa. Podobnie jest z C64 i jego emulacją.
[#5] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@mailman, post #4

Ogolnie gry ktore zostaly stworzone w Palu, powinno sie grac w Palu. Tak wiec w takie gry, gram na Ami w trybie Pal. Tak samo z emulacja C64. Wole emulowac za pomoca MagiC64 na 040 i monitorze Pal, niz na FrodoPPC i BVision. Takie gry na kartach graficznych to porazka. WinUAE przynajmniej ma rozmywanie, czy jakis tam inny blur (nie mialem okazji uzywac, poniewaz praktycznie nie gram UAE - od tego mam Amgi. Choc wyjatkiem byl swojego czasu NemacIV :) ).
[#6] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@Andrzej Drozd, post #5

moze to kwesta moich zainteresowan ale uwielbiam jak widze dokladnie duze piksele.

Jak patrze zna grafike z Thelost of the wikings, albo na super froga albo na benefactor i inne gry z AMisi to naprawde podziwiam prace grafikow. Narysowac dobrze grafe w takiej małe rodziałce to tez mistrzostwo. :D
[#7] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@Andrzej Drozd, post #5

Ogolnie gry ktore zostaly stworzone w Palu, powinno sie grac w Palu

Albo na urządzeniach przenośnych z niewielkimi ekranami. Tam też wyglądają dobrze.
[#8] Re: Udawana "Przyjaciółka"

@Fei, post #7

Potwierdzam. Nawet całkiem dobrze :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem