Komentowana treść: NewFilemaster 3.1 beta 8
[#1] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8
Wszystko ładnie, pięknie - preferencje zapisuje, działa zarówno na własnym ekranie jak i ekranie WB itd. ale nie próbujcie kasować większej ilości plików zabezpieczonych przed kasowaniem. Przy każdym z nich program pyta: 'czy na pewno chcesz skasować plik?' i trzeba kliknąć myszką na 'Yes' (skrót klawiaturowy nie działa). Ja się pytam gdzie przycisk 'unprotect all'/'delete all' czy coś w ten deseń?
Po kilkudziesięciu takich okienkach (komunikatach) moja cierpliwość się wyczerpała - odpaliłem DOpusa i skasowałem nim cały felerny katalog. FileMasterowi to w ogóle nie przeszkadza - nadal wyświetla okienka i 'kasuje' nieistniejące już pliki... Szatan nie program.

Ostatnia edycja: 08.10.07 22:21:24
[#2] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@APC74, post #1

To może zamiast wypłakiwać się w postach na ppa, które nic nie wnoszą, zgłosisz błąd/sugestję autorowi?
[#3] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@tygrys, post #2

Heh patrzcie Panie i Panowie, kolejny Tuz ktory potrafi odroznic dobro od zla, ktory niezawodnie prawde wam powie. Osobiscie mam szczerze dosc takich misiow ktorzy wyskakuja co chwila z googlami albo madrymi radami typu zamknij jadaczke, lec do autora. Dla mnie opinie userow o danych programach to jest podstawa, najczesciej dzieki nim podejmuje decyzje czy cos ssac i bawic sie czy sobie odpuscic. I wiesz co, sprzedam Ci tipsa, a co: PO TO JEST WLASNIE MIEJSCE NA KOMENTARZE ZEBY KOMENTOWAC, a to czy gosc zglosi blad/sugestie autorowi to Tobie NIC do tego.
[#4] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #3

Niemniej to chyba logiczne że samo mówienie o błędach na forum bez zgłaszania ich autorowi jest po prostu głupie?
To przypomina taką sytuację, gdy biedny user płacze że mu się program wiesza, a autor nic o tym nie wie, ponieważ - dajmy na to - problem na jego konfiguracji nie występuje.
A zasada jest prosta: błąd nie zgłoszony autorowi programu, jest jednocześnie błędem który dla autora nie istnieje.
[#5] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@MinisterQ, post #4

Alez oczywiscie, nie neguje potrzeby zglaszania bledow:). Chodzi mi tylko o stadka takich samozwanczych cenzorow ktorzy skacza z posta na post i piszcza use google albo wlasnie j.w. Niebawem to ciezko bedzie cokolwiek tu napisac bo wyskoczy jakisc miszcz:) z jadaczka.
[#6] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #5

Tak, ale stanowcza większość userów poprzestaje na akcjach na forum. I o to pewnie Tygrysowi chodziło.
[#7] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #5

Oraz kroczących za nimi mędrcami, którzy będą pouczać o wolności słowa mając wielki krowi ryj! ;)
[#8] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@tygrys, post #7

Nieraz pisalem ze jestem kretynem wiec z tym medrcem nie trafiles a od krowy to wara ;). I jeszcze jedno: zaden z was nie wie czy pierwsza rzecza jaka zrobil gosc nie bylo wlasnie zgloszenia bledu:)

Ostatnia edycja: 09.10.07 15:29:25
[#9] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #8

I tym optymistycznym autoopisem zakończmy tę smutną wymianę nic nie wnoszących komentarzy.
[#10] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@tygrys, post #9

I o tem pisalem Ja swoje a gosc nadal chce decydowac co kto ma robic . Ide sobie:)
[#11] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #10

A ja to nie slucham sie nawet wlasnej mamy i wracam do domu kiedy chce ;)
[#12] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@MinisterQ, post #6

Masz na pewno rację, ale dzięki APC74 pobrałem tę wersję, gdyż poprawiono wreszcie drastyczny błąd nie zapisywania preferencji. Po prostu zachęciło mnie to do pobrania i zainstalowania. Z drugiej strony jakby zgłosił tylko autorowi, to pewnie część userów nadal by nie instalowała, bo i tak nie działa. Bardzo dobrze, że opisał co już poprawiono w tej wersji, a co nie działa. A komentarz Tygrysa jest pretensjonalny, zamiast być poradą - wystarczyło napisać i zgłoś to też autorowi, aby poprawił, a nie o wypłakiwaniu. Zresztą nie wiadmo czy APC74 tego też nie zrobił. I w świetle tego Fazior ma sporo racji.


Ostatnia edycja: 09.10.07 15:52:42
[#13] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8
po tej miłej wymianie uprzejmości pragnę donieść, iż założylem przed chwilą wątek na eabie z prośbą o źródła wersji intution (czyli tej normalnej). jesli je dostane i nie bedzie problemow z kompilacją jakiś cudów w assemblerze to juz mam pełny plan rozszerzania staruszka
[#14] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@Fazior, post #8

pierwsza rzecza jaka zrobil gosc nie bylo wlasnie zgloszenia bledu

Niestety rozczaruję Cię - to była DRUGA rzecz jaką zrobiłem - jednak po polsku łatwiej mi się pisze, więc napisałem tu posta a następnie go przetłumaczyłem i wysłałem do autora.

@Tygrys, @MinisterQ - Jak w ogóle mogło Wam przyjść do głowy, że przepuszczę taką słodką i uzasadnioną okazję pojeżdżenia sobie po autorze tego programu...
[#15] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@APC74, post #14

Tak trzymac OK
[#16] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@APC74, post #14

Jesteś bardzo dobrym użytkownikiem, podejrzewam że każdy autor oprogramowania chciałby takiego mieć
[#17] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@tygrys, post #16

Na zakończenie jeszcze dodam, że po intensywnej wymianie maili z Christianem wyjaśniliśmy sobie wszystko ze szczegółami i od kilku godzin mam już nową wersję FileMastera... :)

I nawet jest guzik do kasowania hurtowego w requesterze. :D

Ostatnia edycja: 11.10.07 20:11:54
[#18] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8
Dostępna jest wersja beta 9, która wprowadza głównie poprawki błędów.
[#19] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@mailman, post #18

Szkoda, że nie usuwają tych błędów, tylko je poprawiają.
[#20] Re: NewFilemaster 3.1 beta 8

@SirLEO, post #19

Poprawiają, żeby błędy były bardziej błędne .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem