Komentowana treść: AmiVNC4 2.1.0 beta
[#1] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta
O prosze. Bardzo przydatna "pchelka".
Sam uzyam taki program na klonie. Prostota w obsludze a mozliwosci ogromne. Pozdrawiam
[#2] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@MaveRick, post #1

Akurat vnc jest chyba na każdym w miarę znaczącym systemie.

I fakt, użyteczne to jest. IMHO lepsze niż ssh i "kowbojowanie w konsoli". ;)
[#3] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@MinisterQ, post #2

Sprobuj uzyc VNC przez net. ;) Tutaj SSH rzadzi.
[#4] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@mcbarlo, post #3

Codziennie używam, również przez net. :)
[#5] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@mcbarlo, post #3

Używam przez net i daje radę.
[#6] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta
ja wole rdesktop
[#7] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@stOOsh, post #5

Jak dla mnie to po kablu reakcja jest zbyt wolna. No, ale jak czasem trza to trza. :)
[#8] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@rzookol, post #6

Wydaje mi sie, ze dziala o wiele plynniej od VNC. Jak sie lacze z Windowsem to wlasnie tym protokolem.
[#9] Re: AmiVNC4 2.1.0 beta

@MinisterQ, post #4

Serwer NX (nie ma pod amige niestety, tylko przebrzydle uniksy) kompresuje dane na tyle dobrze, ze mozna pracowac zupelnie bezstresowo na zdalnym desktopie nawet przy dostepie do sieci przez modem ISDN :) Stopien kompresji dobierany jest do jakosci polaczenia, przy kiepskich laczach stosowana jest kompresja stratna. Coby dalo sie to jakos widziec i czytac tekst, jest on jako jedyny kompresowany bezstratnie :) Fajna zabawka jednym slowem :)

Ciekostka jest to, ze serwer NX mozna wykorzystac do tunelowania protokolu rdesktop czy tez vnc :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem