Komentowana treść: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007
[#1] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007
Muszę przyznać, że jestem pod sporym wrażeniem tegorocznej edycji AmiWest. W zeszłym roku było to totalną klapą i nawet nie liczyłem, że jakieś ciekawe informacje mogą się pojawić w tym roku. Miła niespodzianka.
[#2] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007
Właśnie na YouTube pojawił się krótki filmik z AmiWest
prezentujący OS4 na A4000 z Blizzardem PPC.

http://pl.youtube.com/watch?v=7y-RKfLfO4Y

Ps. Chętnie bym zobaczył filmik jak pomyka OS4 na AGA i do tego nie nagrany kamerą.
[#3] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007

@Leon, post #2

Ale do A4000 nie da się podłączyć BlizzaPPC, da się tylko CSPPC, pewnie o to Ci chodziło. Ładnie chodzi...
[#4] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007

@Leon, post #2

pewnie lepiej niz na najszybszym 060 jaki istnieje w koncu intuition i graphics.library smiga natywnie na PPC
[#5] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Ciekaw jestem czy demka na 68k będą śmigać pod OS4 z AGA?
[#6] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007

@Sir_Lucas, post #5

Pewnie beda. Na MOSie tez smigaja na AGA. Trzeba tylko podlaczyc dodatkowy monitor/telewizor.
[#7] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007
Prawdę mówiąc nie ma się czym zachwycać. Co prawda z zainteresowaniem śledzę rozwój OS4, ale ten film to jakaś porażka (zwłaszcza jego wersja QT, która zajmuje prawie 20 MB). Nie wiem czy nie pokazali nic innego na pokazie czy owce rzeczywiście najbardziej podnieca przesuwanie okna i stąd tylko tyle na filmie. Szybkość może i jest imponująca, ale to chyba trochę za mało, żeby zainteresować się jakimś systemem.
Rozumiem, że to pierwsze, publiczne, oficjalne demonstrowanie OSu na klasykach, dlatego wybaczam ;)

Chętnie bym zobaczył w działaniu Blendera czy inny dobry soft, który przecież istnieje, więc na OS4 w wersji classic działać powinien.
[#8] Re: Amigowe obrady okrągłego stołu specjalnie z AmiWest 2007

@stOOsh, post #7

dokladnie film lipa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem