Komentowana treść: Back2Roots dla Freda Fisha
[#1] Re: Back2Roots dla Freda Fisha
Piękny gest, Fred na to zasługuje, aby na zawsze pozostać w naszej pamięci !
Sam pamiętam, jak "otwierałem kolejne Fiszki" i czytając readme odpalałem progsy, nawet te nieprzydatne dla mnie, tak z ciekawości.

Konkludując, ogrom pierwszych dyskietek Freda zgranych na tych kilka CD mnie powalał, a i teraz zaglądam tam sobie i coś odpalam.

Ostatnia edycja: 02.11.07 15:47:20
[#2] Re: Back2Roots dla Freda Fisha

@ethan72, post #1

Tacy ludzie nie powinni być zapomniani......




Benedykt
[#3] Re: Back2Roots dla Freda Fisha

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Tacy ludzie nie powinni być zapomniani......

To wszystko zalezy od nas. Czas, ewolucja - sa nieuniknione.
Dobrze ze juz ucichly utarczki pomiedzy AOS4 i MOS.
Fajnie ze bedzie AOS4 dla Classicow. Moze polaczy nas, a na pewno przedstawi calosc w innym swietle. Ilez mozna sobie wytykac, ze ktos wybral nieodpowiednia droge? Nie ma takiego czegos. Zarowno AOS4 i MOS, sa spadkobiercami, pewnego swiatla, ktore zablyslo na przelomie lat 80/90 :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem