Komentowana treść: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
[#1] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
dla osób które nie widziały mosa w akcji:
http://amigagatchat.free.fr/alchimie7/videos/
[#2] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
Fotki pana Marcina wymiatają :)
[#3] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
Nie ma to jak nagrywanie filmu aparatem cyfrowym trzymanym pionowo...
;)
[#4] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@Drako^lM, post #2

Marcin też wymiata. Miałem relacje z dwóch pierwszych rąk :) i impreza wyglada na całkiem ciekawą. Aż mi szkoda, że do Francji dotarłem o dzień za późno, żeby się załapać :(

[#5] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
A mi się bardzo spodobała obudowa Stefkosa ( nic dodać nic ująć ha, ha ,ha ,ha ) dobre hi.
[#6] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
a ja lubie kapcie... takie fajne... "slipersy" musze sobie kupic... tylko bede mial rozowe ;)

Kreciu
[#7] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@rzookol, post #1

http://www.czo.pl/Efika__AIXGL_Compiz_mpg15
[#8] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy
No ok, Kostka sie kreci fajnie, a co z softem na MOSa ?
Mam taka mala nadzieje ze "cala para nie pojdzie w gwizdek".
Moze MOS-Team zaserwuje jakies ciekawostki"perelki" dotyczace MOS 2.0 ? Czy jest gdzies jakas stronka z Nowosciami(ktore beda w MOS 2.0).



Osobiscie nie mam nic do bajerow w OSie, lecz majac czy Viste lub tez Linuksa z Berylem, Compizem lub tez Compiz-Fusion. Uzywalem tego do czasu i to wylaczalem. Stad tez bierze sie moje pytanie o soft. Beda jakies nowe playery Video, narzedzia programistyczne lub tez edytory (HTML?).
Pozdrawiam :).
[#9] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@kwolf, post #8

A stare przestały działać?
[#10] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@kwolf, post #8

post goscia o ksywie jcmarcos trzeci od dołu zbiera info w sprawie
ficzerow 2.0 link
[#11] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@Drako^lM, post #10

- Support for ATi 9800 graphics cards.

Wow...Nowy MOS ma sterowniki do R350 (R360).Ciekawe czy też w 3D
[#12] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@MinisterQ, post #9

A stare przestały działać?

Jak bedziesz mial na MOSie bynajmniej tyle programow ile jest na linuksie, wtedy tak mozesz pisac. Jak na razie nie jest wesolo, zostaje nadzieja ze moze komus jeszcze zechce pisac.

Drako^LM dzieki za linka, fajnie czasami wiedziec co nowego(chocby to byl drobny szczegol) dzieje sie w sprawie MOS 2.0 :).

Ostatnia edycja: 09.11.07 13:53:36
[#13] Re: Alchimie 7 - zdjęcia i filmy

@waldiamiga, post #11

pewnie tez :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem