Komentowana treść: Change It - oficjalna strona gry
[#1] Re: Change It - oficjalna strona gry
!suxx JavaScript :P
[#2] Re: Change It - oficjalna strona gry
Chcialbym podziekowac Aleksandrowi APC74 za cala prace jaka wlozyl w wykonanie tej strony.
Aleksander nie jest tylko autorem strony ale tez tworca kilku skorek do gry dzieki ktorym
gra moze prezentowac sie graficznie tak a nie inaczej.
Jednoczesnie dziekuje Redakcji PPA za udostepnie miejsca na serwerze gdzie mozna bylo umiecic strone o grze.
[#3] Re: Change It - oficjalna strona gry
Strona została także dodana do działu Teleport, znajdziecie ją w sekcji stron tematycznych działu Strefa gier, a także w boksie "Hostujemy" na głównej stronie.
[#4] Re: Change It - oficjalna strona gry

@Phibrizzo, post #2

Cieszy nas, że mogliśmy pomóc, mamy nadzieję, że projekt będzie cały czas się rozwijać.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych programistów, szukających darmowego konta na podobne projekty.
[#5] Re: Change It - oficjalna strona gry
@Korni: Eee tam, się nie znasz - przecież działa na amigowych przeglądarkach. :D

@Phibrizzo: No tak, zwal wszystko na mnie... ;)
Nie tylko ja majstrowałem przy tej stronie: mailan zrobił tłumaczenie na angielski i korektę, SZAMAN i Ty też trochę swojego czasu poświęciliście.
[#6] Re: Change It - oficjalna strona gry
Całkiem fajna gierka, stronka też niczego sobie :)
[#7] Re: Change It - oficjalna strona gry

@APC74, post #5

Faktycznie. Popelnilem pewien nietakt nie wspominajac o innych osobach zwiazanych z projektem.
Dlatego pragne tez podziekowac Szamanowi oraz Mailmanowi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem