Komentowana treść: KUKOIcons
[#1] Re: KUKOIcons
I nowocześnie, bo PNG
I amigowo, bo dual
Jdnocześnie
:)
[#2] Re: KUKOIcons

@R-Tea, post #1

One nie są dwustanowe.
[#3] Re: KUKOIcons

@mailman, post #2

Ale całkiem fajne .
[#4] Re: KUKOIcons

@mailman, post #2

Na screenschotach wyglądają na dwustanowe. W opisie też jest, że DualPNG.
BTW: Efekt glow w ikonkach to ZUO. ;)
[#5] Re: KUKOIcons
Dzięki Korni. :)
[#6] Re: KUKOIcons

@APC74, post #4

1. Na których screenshotach KUKOIcons widać dwustanowość?
2. W którym opisie jest napisane, że to DualPNG (ani na stronie, ani w readme na pewno nie ma takiej informacji)?
3. Wystarczy wczytać do edytora plików dowolny plik/ikonę w formacie DualPNG i PNG i sprawdzić ile razy powtarza się w nim ciąg "PNG". W KUKOIcons mamy tylko raz.
[#7] Re: KUKOIcons

@mailman, post #6

Ad.1. Oczywiście masz rację, zaszło nieporozumienie - po kliknięciu na podanej w newsie stronce, na odnośnik przy info o nowych ikonach by Marcin Kornas przeniosło mnie na stronę, na której na samej górze jest opis i screenshooty glowrewolution3 - wywnioskowałem (jak się okazuje błędnie), że ikonki Marcina są składnikiem tego pakietu. Kliknąłem na obrazku, zobaczyłem, że to faktycznie glowikonki, zrobiło mi się niedobrze i opuściłem stronę nieprzewijając jej niżej - co oczywiście było błędem, bo ikony Kornasa są na dole (i co najważniejsze nie są to glowikony OK ).

Ad.2. W opisie do glowrewolution - błędnie założyłem, że skoro po kliknięciu odnośnik wyświetliło mi się... itd. patrz Ad.1.

Ad.3. Jeszcze trzeba mieć jakąś motywację, by takie ikonki ściągnąć. Ja nie mam - mój OS3.0 tego nie obsługuje, nie chce mi się instalować AfaOSa czy inny PowerIcons bo ikonki PNG nie są mi potrzebne do szczęścia...
[#8] Re: KUKOIcons

@APC74, post #7

Ad.3. Jeszcze trzeba mieć jakąś motywację, by takie ikonki ściągnąć. Ja nie mam - mój OS3.0 tego nie obsługuje, nie chce mi się instalować AfaOSa czy inny PowerIcons bo ikonki PNG nie są mi potrzebne do szczęścia...

Ja hurtowo zmieniam rozszerzenia plików i oglądam ikonki obrazki przeglądarką. Dwustanowe mnie wkurzają, bo muszę ten drugi obrazek jeszcze "wyciągać".
[#9] Re: KUKOIcons
Swoją drogą ładnie wygląda ta strona internetowa (nawet pod AWeb-em i IB). :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem