Komentowana treść: Minimig - pomysły
[#1] Re: Minimig - pomysły
Projekt bardzo ładnie ewoluuje ciekawe kiedy pokaże się minmag1200 :)???



Benedykt
[#2] Re: Minimig - pomysły

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

To byłby wypasior.
[#3] Re: Minimig - pomysły

@Kokos, post #2

moze wkrotce doczekamy sie seryjnej produkcji jakiejkolwiek wersji minimiga...
[#4] Re: Minimig - pomysły
Jeszcze roczek lub dwa czekania na nową Amigę i owce, znudzone tym czekaniem, same sobie zbudują nową Ami. ;)
[#5] Re: Minimig - pomysły
Jestem pełen podziwu dla projektantów tych płyt. To co dzisiaj zobaczyłem na stronie tego gościa wywaliło mnie z butów, szczególnie, że to młody człowiek i na pewno sprytny elektronik. Mam nadzieję na sprzedaż seryjną w przyszłości. Pierwszy ustawię się w kolejce, aby zobaczyć Walkera w akcji a g a i n ..... :)
[#6] Re: Minimig - pomysły
W zasadzie to jest dobry pomysł aby takie cos wydac
mini-ami komputerek ( zaczynając od 500 a kończąc na 1200/4000 ;p )i znaleźć kogoś aby to wyprodukował i promował ;p

Idziesz do sklepu i kupujesz komputerek i akcesoria do niego ;p - a potem tylko dokupywać pamięci z nagranymi grami ;p ...ech

marzyć sobie można - a jak.
[#7] Re: Minimig - pomysły

@(V)(I)mothe(P), post #6

Już widzć Amigć 1200 na płycie formatu ATX, z portami pci, prockiem 060 lub 040, a ppc podłączana przez sharkppc...
Niech, zjazd na maxa by był :D

Marzenia...
[#8] Re: Minimig - pomysły

@linux4net, post #5

Mi to się najbardziej podoba u gościa układ rzeczy na biurku. Prawie jak u mnie choć znam kogoś w Łodzi kto przebija wszystkich.
[#9] Re: Minimig - pomysły

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Dla Amigi wszystko Jeśli uda się za jakiś czas puścić te płyty do sprzedaży,to będzie więcej niż rewolucja !
[#10] Re: Minimig - pomysły

@linux4net, post #9

nie jestem przekonany, czy sprzedaż całego minimiga jest możliwa - on jest wypuszczony na licencji GNU
[#11] Re: Minimig - pomysły

@wali7, post #10

Można można, z tym, że pewnie będzie to z obwarowaniami podobnymi do
płatnych dystrybucji Linuksa. A TobiFlex właśnie pozbawił Minimiga
68k(tzn. konieczności posiadania dodatkowego procka, teraz wszystko
można upchnąc w FPGA), więc nawet nie trzeba minimiga jakoś strasznie
"produkować", wystarczy kupić dowolną płytę z wystarczająco pojemnym
FPGA i mającą odpowiednie wyjścia...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem