Komentowana treść: Amizaduszki 2007 - filmik
[#1] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
A napisy będą? ;) :P
[#2] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
37 MB? To chyba jakieś sample tylko jest...
Heh, jeden to nawet z GPRS-a ciągnie. :)
[#3] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Na początku był chaos, gwar i zgiełk, ale mimo wszystko, nie byłem przygotowany na widok tylu ludzisk, w jednej, małej, sali. Dla kogoś takiego jak ja, kto wreszcie kiedyś chciałby wpaść - zaprawdę przerażający widok. ;) Najczęściej słyszalne słowo w tej części filmiku: "Marcin".
Dalej jest lepiej ze słyszalnością ale znowuż długość materiałów poraża... :/

1. Wykład Error'a z piwnymi jabcokami w tle to je ono, ale trochę dłuższy mógłby być... właściwie to w całości ;)
2. Przyprawianie se balonów przez Flee rulez, ale to tak ni może być, bo się młodzież gorszy...
3. Turnieje giercowe to je ono, ale nie wiadomo kto wygrał... ba, kto grał nawet :/
4. Pizza smaczna.

3 minuty minęły a miało być tak pięknie...
[#4] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Cały materiał mam na kompie, jakby ktoś chciał niech napisze.

Filmik nie jest rewelacyjnej jakości - Do dyspozycji miałem starawą kamerę VHS.
[#5] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Hubez, post #4

Nie rewelacyjnej? Phi, purysta... :P
Nie przesadzajmy, widziałem gorsze a jeśli całość wygląda jak ten 3 min. fragment to jestem za! OK
[#6] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
akurat torrent ślimak jakby nie bylo free serwerkow na upload.
[#7] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Bo wszyscy co zassali uciekali zaraz, zamiast pozostawić na godzinkę.
Jakoś rok temu znacznie większe filmy z AmiMajówki rozprowadziliśmy tak samo w znacznie szybszym tempie.
[#8] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #3

Nie przypomiam sobie przyprawiania czegokolwiek, ostatnia rzecz jaką pamiętam to doprawianie się trucizną Drako...
informacja dla nowych czestników takich imprez : nie pijcie żadnych trunków, które przywozi Drako!!! :D po jakimś czasie człowiek dowiaduje się co tak naprawdę robił na imprezie z postów.

Jak na razie to zapowiada sie nieźle
[#9] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Ale głośno ;/, APC, może wybierasz sić na majówkć 2008??
[#10] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Jakby ktoś reflektował na pełną wersję, to leży także na moim eftepie (jako plik .torrent - mają "na teraz" 2 osoby).

Ostatnia edycja: 30.11.07 23:09:07
[#11] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@SirLEO, post #7

Hmm,zgodnie z Krecika podejsciem do amigowych imprez powinnismy przemianowac Amizaduszki na Amiswintuszki
[#12] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@AmiChris, post #11

nie powiem na co powinien sie przemianowac krecik.
[#13] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@flea, post #8

Pardon, to inna koleżanka była.
Chyba za bardzo upoiłem się samą myślą, o pojechaniu tam kiedyś... ;)
[#14] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@madman15, post #10

Udało się komuć pobrać ctorrentem film od Madman15? U mnie
przestaje się odświeżać GUI całego systemu zaraz po wciśnięciu entera.
I na tym koniec zabawy.

Z torrentem z treści newsa działa.
[#15] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@madman15, post #10

OK chce to sciagnac, ale gdzie sa seedy ?
[#16] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #5

widziałem gorsze

Bo dzisiaj mamy ere filmowania z komorek i aparatow z dziadowska kompresja :)
[#17] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@kwolf, post #15

ja teraz ściągam ten większy, idzie koszmarnie, pewnie zajmie kilka dni...
w kazdym razie zachęcam do ściągania, ja postaram się to jak najdłużej potrzymać

aha, pewnie nie każdy jest uszczęśliwiony dystrybucją filmu poprzez torrent (ja nie jestem). chociażby dlatego, że trzeba sobie zainstalować jakiegoś klienta torrenta... ale jest proste wyjście :) . może nie kazdy wie, ale Opera ma wbudowanego klienta torrenta, wystarczy kliknąć na torrentowym linku, i w oknie transfers pojawia się nam ściągany torrentem plik (zupełnie jakbyśmy go ściągali normalnie). więc drodzy Operowcy - do dzieła :)

Ostatnia edycja: 01.12.07 14:37:07
[#18] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@wali7, post #17

Ja mam już ten mały filmik :) Duży zacząłem ściągać wczoraj około północy, zostało mi jeszcze do ściagnięcia około 30MB Też będę starał się trzymać jak najdłużej.

BTW, Hubez wielkie dzięki za filmiki. Śmiesznie się to teraz trochę ogląda OK
[#19] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Andrzej Drozd, post #16

Właśnie o tym mówię - starsze kamery VHS dają lepszą jakość niż te wszystkie tanie cyfrzaki.
Też mam takową i zamierzam ją użyć z pełną premedytacją, aby ukazać wszelkie niecne rzeczy, które dzieją się na tych spotkaniach!

Ostatnia edycja: 01.12.07 15:08:18
[#20] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@kwolf, post #15

No właśnie - gorąca prośba do wszystkich, poseedujcie trochę, przynajmniej przez kilka dni. Niektórzy mają wolne łącze( ), inni mogą póżniej zacząć ciągnąć, bo nie zauważą komentu Madmana, a tu już z seedami słabo...
Ja rozumiem, że limity transferu, że łącze się chce wykorzystać, a przepustowość mała, itd., itp. ale wszyszczy jedziemy na jednym wózku, kto nie seeduje ten jest świnka i tyle. ;)
[#21] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Torn, post #20

Limity zdaje się już dawno zostały zniesione więc to nie jest wymówką. Co prawda gdyby chcieć pogierczyć sobie w sieci to taki torrent skutecznie zapycha łącze, no ale... dla braci Amigowej można zrobić wyjątek. ;)
W każdym razie niema tak źle, 11 seedów przy małym i 3 przy dużym pliku :]
[#22] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #21

Tak masz racje, chcialbym sobie pograc , ale moje neo praktycznie caly czas pracuje aby inni tez mieli :).
Panowie drugi wiekszy plik jest bez seedow.
[#23] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@kwolf, post #22

No jest, 4 ciągnie, razem jest 100% w kawałkach, ale nikt całości nie seeduje - Madman całą noc seedował i jeszcze poseeduje póżniej, a taki inny na transmission sobie poszedł jak ściągnął... Może jeszcze wróci, trzeba mieć nadzieję. ;)
[#24] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@madman15, post #10

przedni dowcip - wsytawiasz plik zlozony z samych zer.
[#25] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Kaczus, post #24

A jaki ma być jak jeszcześ nic nie ściągnął?
Oj Kaczuś, Kaczuś... :P

Ostatnia edycja: 01.12.07 17:15:28
[#26] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #25

sciagnalem calosc ftepem z jego serwera...
[#27] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Kaczus, post #26

A to przepraszam...
Ja jeszcze męczę tego torrenta który już dochodzi (ekskjuzemła) i właśnie sprawdziłem - znajduje się w nim trochę więcej różnych znaków niż tylko zera. ;)
[#28] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@5h00n4y, post #27

Szkoda, ze nie sprawdzilem tego od razu, ale ten krotszy film byl
wporzadku i to mnie zmylilo.
[#29] Re: Amizaduszki 2007 - filmik
Wielka szkoda, że nikt nie zarejestrował w całości wykładu Errora i podobnych. :(
[#30] Re: Amizaduszki 2007 - filmik

@Kaczus, post #28

Cóż, tak jak się obawiałem, filmik działa i trwa całe dziesięć minut! Niezły wynik jak na same jedynki, nie?

---=== WYEDYTOWANO ===---
Żądam napisów do oficjalnego wywiadu z Fleą!
Tekst o "krzómpkach" w zębach mottem Amizaduszek 2k7! :D

Ostatnia edycja: 01.12.07 19:02:29
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem