Komentowana treść: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
[#1] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
wow :)
[#2] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@Drako^lM, post #1

wow... to moze jak z efika zrzuta i hurtowo kupujemy??
[#3] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
Kupię, ale mimo to poczekam na cenę. :]
[#4] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@noowy, post #2

Podpisuję się ręcoma.
[#5] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@Kokos, post #4

Dołączam się do Kokosa :P, tyle że ja podpisuję się nogą :P
[#6] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@arti4-92, post #5

jezeli cena bedzie na moja kieszen to z checia kupie
[#7] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
Mało to A500 na Allegro?
[#8] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@pwe, post #7

Takich 500 ;>, czekamy na minimig 1200 :P
[#9] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@arti4-92, post #8

to by wymagalo a) pojemniejszego fpga i b) kogos kto by oprogramowal to.
[#10] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
problem taki ze orgibnalny minimig niema wyjsc chinch video jezeli sie nie myle ..a to problem jest
[#11] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@DRACOX, post #10

Coś w tym jest. 2 gameporty byłyby marzeniem. No i zastanawiam się czy istnieje jakaś prosta przejściówka VGA -- s-video czy euro-złącze.
[#12] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@Kokos, post #11

Wydaje mi się, że istnieje vga-euro, ale nie jestem pewien na 100%. ;)
[#13] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@deez, post #12

wiesz jakie tego ceny sa? ..tym bardziej skoro zmodyfikowane przez nastepcow wersje minimiga maja zarowno vga jak i gniazda chinch video ;/ moim zdaniem powinni jednak dodac do projektu gniazdo chinch video ..lub s-video (z tego sa przejsciowki zarowno na euro jak i na chinch i ich koszt to 2-5 zeta)
[#14] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@DRACOX, post #13

Szukałem elementów i ich cen do tej opublikowanej dokumentacji minimiga - same poważniejsze elementy (Spartan, 68000, RAM) to jakieś 500 zł.
Pewnie za całość wyjdzie między 500 a 1000 zł (dochodzą koszty PCB, gniazd i innej drobnicy, montażu i zarobek dystrybutora). Być może część elementów uda sie nabyć w hurcie taniej?
[#15] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@wali7, post #14

500 zeta? w jaki sposob? wszystko poza cpu motoroli jak liczylem kiedys i z cena pcb ktora byla na ebayu wychodzilo +/- 250 zeta w cenie detalicznej
[#16] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@DRACOX, post #15

może patrzyłeś na inną wersję Spartana - ta użyta w minimigu jest dosyc trudna do dostania i nienajtańsza, CPU to nie zwykły 68k w PLCC, tylko wersja 3.3 V, do tego jeszcze niezbyt popularny RAM (o ile dobrze pamietam to SRAM)
[#17] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga
No i już wszystko wiadomo: "The Minimig will be available starting from mid-January at a retail price starting from EUR 138,00 (plus local taxes and shipping costs)."
[#18] Re: ACube Systems dystrybutorem Minimiga

@alpine, post #17

ufff.... obawiałem się wyższej ceny... to dobra wiadomość, chociaż 138 Euro plus 22% VAT razy 3,6 zł/Eur plus kilkadziesiąt zł za transport to wyjdzie jakieś 650-700 zł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem