Komentowana treść: Blender 2.45 (27.12.2007)
[#1] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)
MDW, przybywaj. ;)
[#2] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)

@deez, post #1

Jestem jestem! Spóźniłem się pół godziny w stosunku do newsa i już wołają. ;) ;)

Nie będę się wypowiadał z windowsowej przeglądarki na temat tak istotnego programu dla MorphOS. To po prostu nie uchodzi. W domu ściągnę, uruchomię bohatera newsa i dopiero zapieję z zachwytu. :)

Ale przyznam się, że trochę już się w tych numerkach pogubiłem. Głowę bym dał, że ostatnia wersja Blendera dla MOSa to była właśnie 2.45. Przecież nawet piałem z zachwytu, że jest najnowsza z możliwych. W chacie sprawdzę. :)
[#3] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)

@MDW, post #2

Tak, numer był ten sam. Zmian też niewiele.

Build with FFMPEG and OpenEXR enabled.
[#4] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)
pozniej przeportuje sie 3DStudio Max 7.0, a nastepnie Maya. :)
[#5] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)

@ferdekk, post #4

Się samo. ;)
[#6] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)

@ferdekk, post #4

pozniej przeportuje sie 3DStudio Max 7.0, a nastepnie Maya.

Co to jest i dlaczego to po co? Ja to bym to wszystko deportowal i nie odportowal. A portowac to mozna, tylko co to jest 3D cos tam na maxa? :) Malo to jest Sharewarow i to bardzo uzytkowych? ;)
[#7] Re: Blender 2.45 (27.12.2007)

@ferdekk, post #4

Maxa to sobie mogą darować. Ten program jest jak MSOffice - 90% ludzi
go używa i jednocześnie 90% z tych 90% go nie lubi. :) Ale mieć Mayę
byłoby miło. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem