Komentowana treść: Leisure Suit Larry 5 - recenzja
[#1] Re: Leisure Suit Larry 5 - recenzja
Dzięki, jak dla mnie temat "zaliczony".
Wszelkie moje wcześniejsze próby zczajenia "ossochozi" zawsze kończyły się po paru kliknięciach...
Jakoś zawsze, gry z tej serii były dla mnie mocno zbyt "drętwe", zbyt poważne, zbyt... uuuu-jakże-jesteśmy-multimedialnie-pecetowe? ;)
Nie, zdecydowanie bardziej wolę Universe czy inną Curse Of Enchantia.
Teraz wiem już, że niewiele straciłem nie grając w te giery.

Ostatnia edycja: 05.01.08 19:54:36
[#2] Re: Leisure Suit Larry 5 - recenzja

@5h00n4y, post #1

Po czesci sie podpisuje..cholercia, nigdy nie potrafilem zczaic co trzeba zrobic
[#3] Re: Leisure Suit Larry 5 - recenzja
Przypomniało mi się jeszcze, że "back in ze days" kupiłem sobie oryginał King's Quest 1 na Ami, podekscytowany reckami tu i tam...
Podchodziłem do niej wiele, naprawdę wiele razy i zawsze nudziłem się przez ogólne wrażenie niemocy i pustki.
Nie zrozumcie mnie źle, ręczne wklepywanie rozkazów bardzo mi się podobało, tylko tak właściwie nie było co robić.
Kolejne podejście po miesiącach z solucją zaowocowało przejściem kawałek dalej, ale tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że to nie dla mnie... gdzież ta interaktywność z Gobliiins chociażby?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem