Komentowana treść: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III
[#1] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III
Ten "Firma przygotował"?
[#2] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III
Zawsze mnie śmieszyły te restrykcje dotyczące pobierania sterowników
Elboxu. A dlaczego ktoś niezarejestrowany nie może sobie ściągnąć
sterowników? Rejestracja ma dowodzić, że ma się sprzęt Elboxu? A po
jakiego grzyba te sterowniki komuś kto nie ma ich sprzętu? :) Przecież
wiadomo, że jak ktoś potrzebuje sterowników to ma ich sprzęt. Przecież
one nie działają ze sprzętem konkurencji. To taka niepotrzebna
biurokracja. Nie można tych sterowników normalnie umieścić w dziale
"download" na stronie? Wszystkim będzie łatwiej - firmie i
użytkownikom (którzy nie mogą nie być klientami tej firmy).
[#3] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III

@MDW, post #2

Też mnie zawsze zastanawiała ta cała szopka z wysyłaniem maili. Nie jestem w stanie znaleźć ani jednego konstruktywnego argumentu za takim rozwiązaniem.
[#4] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III

@Szewski, post #3

Może dzięki temu śledzą jak poszczególne egzemplarze zmieniają właścicieli?
Przy rejestracji trzeba podać numer karty - dzięki temu wiedzą kto się danej karty pozbył, a kto ją nabył.
Ale też nie wiem po co to robią?

Ostatnia edycja: 12.01.08 23:48:29
[#5] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III

@amigafan, post #4

To proste. Za pomocą tej rejestracji badają rynek. No bo po jakie licho mają pisać nowy sterownik, skoro nikt już ich sprzętu nie używa? A z drugiej strony nie rozumiem tych, co biadolą, że trzeba się rejestrować. W czym to przeszkadza? Przynajmniej masz pewność, że sterownik pochodzi od Elboxu, a nie od jakiegoś napalonego programisty.
[#6] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III

@kmilota, post #5

Mnie dziwi że jak dotąd to nikt z użytkowników nie podał jakiegoś testu tego sprzćtu
[#7] Re: Nowe sterowniki dla FastATA 1200 MK-III

@Dziadziomiecio, post #6

Ja bym zapodał, jakbym miał A1200. Jednak ja mam A4000 i o hardwarze do niego tu pisałem na forum. Ale chętnie poczytałbym jakiś tekst porównawczy wszystkich FastATA :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem