Komentowana treść: eVe 0.1
[#1] Re: eVe 0.1
Puki nie przeczytalem newsa to po tytule myslalem ze ktos przeportowal gre
eve z Peterem Gabielem w roli glownej. Gra byla dostepna na PC oraz Maca.
Pod Fusionem chodzila niezle.

eve
[#2] Re: eVe 0.1
Rany jak ja uwielbiam tego typu gry, w Speris Legacy zagrywałem się całymi dniami i nocami. Szkoda że takich gier już się nie robi :(
[#3] Re: eVe 0.1

@Olo, post #2

No jak to się nie robi, właśnie się robi jak widzisz. Tylko nie ma wersji na Vistę, no co za pech!
[#4] Re: eVe 0.1

@Olo, post #2

uwazam ze zrobili zle tworzac ja jako zrecznosciowke,wolalbym cos z jrpg a'la FinalFantasy.W ostatecznosci turowka.Oczywiscie to tylko moje zdanie:)
[#5] Re: eVe 0.1

@Olo, post #2

No nie mów!
To nie pasuje do szczęśliwego użytkownika Visty. :P
Ta gra przecież nie wymaga 8GB RAM, Athlonów 4000+, i superwypaśnej grafiki! ;)
[#6] Re: eVe 0.1
jeden z moich ulubionych juz prawie wymarlych gatunkow :) ActionRPG, grafika tylko taka troche bez polotu...
[#7] Re: eVe 0.1

@Koyot1222, post #6

> grafika tylko taka troche bez polotu...

Przekażę autorowi :P

A z ciekawostek dodam że szykuje się update emulatora Hu-Go! Prawdopodobnie powstanie też w końcu porządny emulator GameBoy'a dla systemu MorphOS (niewykluczone że także GBA). ;)
[#8] Re: eVe 0.1

@Koyot1222, post #6

Ale postacie ładnie wygladaja ;)
[#9] Re: eVe 0.1
Dostępne jest niewielkie uaktualnienie, w którym autor poprawił drobne błędy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem