Komentowana treść: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a
[#1] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a
A to 'Lure of the Temptress' już nie było wcześniej? A tak poza tym to nadal nie ma 'Discworld'
[#2] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a
W sumie Waxwors to kontynuacja Elviry.Traktowana jest jako Elvira 3.
[#3] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@AmiChris, post #2

Waxworks to nie jest żadna kontynuacja Elviry.

Nie wiem kto ją tak traktuje i na jakiej podstawie. Na takiej, że ta sama firma ją wyprodukowała?

Inna sprawa, że to świetna gra.
[#4] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@alpine, post #1

Discworld chodzi pięknie pod Shapem i Fusionem na Amidze
[#5] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@GumBoy, post #3

Dokładnie. Waxworks to całkiem inna historia w ogóle nie związana z serią Elvira. Jedyne cechy wspólne to tylko ta sama firma (HorrorSoft) i podobny interface.
[#6] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a
A u mnie Elvira nie chce działać. Daje katalog z grą i jest ok, ale gdy próbuje ją uruchomić oznajmia mi nie może odczytać danych gry. Czy dane mogą być w katalogach, czy muszą być ADFy? Bo mam zawartość katalogów i w poprzedniej wersji działało (mimo iż były przekłamania w grafice i dźwiękach), a teraz nie chce.

Edit: WaxWorks też nie działa...

Ostatnia edycja: 24.01.08 18:10:48
[#7] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #6

Sprawdziłem Elvirę 1 wersja DOSowa i... działa, gra normalnie startuje.

P.S. WaxWorks nie sprawdzałem, nie mam.
[#8] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #6

hmm, a Scumm potrafi korzystać z adf? Jedyną grą którą mam pod Scummem jest The Dig, oczywiście dane z CD są po prostu na żywca wrzucone do katalogu ("oczywiście" gdyż ta gra nie miała wersji amigowej). I wszystko działa.
[#9] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Torn, post #7

echem... wersję MS-DOS czy Amiga-DOS? :P
[#10] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #9

MS-DOS... Jakby Amiga-DOS, to bym napisał, że amigową. :P
[#11] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a
Do tej pory się ScummVM nie interesowałem, myślałem, że to do 4 gier z LucasArts na krzyż służy. Widzę, że biblioteka jest spora, trzeba się będzie wersji na PSP przyjrzeć.
[#12] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Torn, post #10

Jakby MS-DOS, to nie pytałbym się o ADFy :P
[#13] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #5

A czasem czarownica ktora rzucila przeklenstwo na blizniakow to nie wlasnie elvira?
[#14] Re: ScummVM 0.11.0 dla MorphOS-a

@AmiChris, post #13

hehe... niezłe... :P

Czarownica z WaxWorks jest starsza, brzydsza i zdecydowanie o wiele bardziej zła niż Elvira. Pozatym żyje w innych czasach niż Elvira. ;)

A tak pozatym to pogooglaj sobie o tym... :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem