Komentowana treść: PSP UAE4ALL r1
[#1] Re: PSP UAE4ALL r1
Ktoś sprawdzał jak to wydajnościowo się ma do UAE4PSP?

Ostatnia edycja: 25.01.08 19:56:04
[#2] Re: PSP UAE4ALL r1
jjeeeah, jak wrócę do domu to to zainstaluję, ciekawe, może będzie można niedługo system zainstalować :D
[#3] Re: PSP UAE4ALL r1

@Kokos, post #1

Coś nie widzą żeby to odpalało gry :(


PSP 3.80M33-5 Kernel 1.5 ustawiony, emu nie trybi :(
[#4] Re: PSP UAE4ALL r1
U mnie emulator pracuje, predkosc o wiele wieksza niz PSPUae, gorzej z sama emulacja, malo co dziala, ale crack intra z gier chodza naprawde szybko! No i brak emulacji klawiatury. Trzeba poczekac na nastepna wersje, bo widze, ze cos z tego moze byc :)

Moze zostanie zlinczowany, ale jezeli chcecie plynnie pograc w niektore gry z Amigi, to polecam emulator Atari ST - Castaway. Dziala plynnie, w ramce, gry na STeka sa dostepne na sieci i sporo z nich bylo na Amige (np. Cannon Fodder). Emulator dziala na Slimie. http://www.codejedi.com/shadowplan/castaway.html

Mam PSP fat z 3.52M33-2
[#5] Re: PSP UAE4ALL r1

@gorzyga, post #4

Po dluzszym testowaniu moge stwierdzic, ze emulator naprawde daje rade, problem jest jedynie z tym, ze nie wszystko dziala. Jednak to co sie uruchomi (np. zool, turrican) chodzi calkowicie plynnie z dzwiekiem. Mam nadzieje, ze emulator bedzie dalej rozwijany.
[#6] Re: PSP UAE4ALL r1
Pojawił się mod: http://www.psp-hacks.com/2008/01/24/psp-uae4all-r1-vertical-adjustment-mod/
[#7] Re: PSP UAE4ALL r1

@gorzyga, post #5

Możesz powiedzieć gdzie wrzucić kickstart i jaką powinien mieć nazwę jego plik? Wrzucałem go do głównego katalogu emulatora, do data i do disks i nadal go nie wykrywało
[#8] Re: PSP UAE4ALL r1

@Madman, post #7

OK już wiem, miałem kick13.rom a trzeba nazwać kick.rom ;)
[#9] Re: PSP UAE4ALL r1

@Madman, post #8

tobie działa??
[#10] Re: PSP UAE4ALL r1

@arti4-92, post #9

Działa. Oczywiście musisz wrzucić plik o którym pisałem no i ADFy do katalogu disks. Uruchamiasz emulator (ja mam 3.80M33-2, ustawiam na 1.50), [] wybierasz dyskietkę ADF z katalogu disks i teraz albo R albo L (czasem lepiej dać reset tj. R) i po chwili powinno odpalić grę ;)
Jeszcze jedno. Próbowałem tych modów do emulatora (newcontrol&adjust mod) ale poza dziwnym rozciągnięciem obrazu poza ekran nie chciało mi to działać.

Ostatnia edycja: 30.01.08 17:35:53
[#11] Re: PSP UAE4ALL r1

@Madman, post #10

Jak to obsługiwać to ja wiedziałem, ale gry które chciałem włączyć nie odpaliły(Walker, lemingi itd. :( )
[#12] Re: PSP UAE4ALL r1

@arti4-92, post #11

No wlasnie, to jest glowny problem tego emulatora, ale za to w Superfroga swietnie sie gra :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem