Komentowana treść: Hollywood 3: Evolution
[#1] Re: Hollywood 3: Evolution
Czyli w końcu pod AmigaOS można przygotowywać prezentacje, które bedą mogły być uruchamiane pod Win i MacOS - to bardzo dobra wiadomość.
Jeszcze żeby Hollywood mógł odczytywać dokumenty m$PowerPoint to już byłaby rewelacja. :P
[#2] Re: Hollywood 3: Evolution
Jestem pod wrażeniem. W tym momencie zaczynam myśleć o kupnie tego programu, o ile oczywiście jest wersja dla MorphOS-a, tak jak w poprzedniej wersji.
[#3] Re: Hollywood 3: Evolution

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Ja też się zastanawiam. Nie jest mi teraz bardzo potrzebny więc od razu bym się nim nie zaczął bawić (brak czasu, inne zajęcia). Jednak program kusi mnie niesamowicie. Oczywiście pod tym samym warunkiem co Ty, czyli jeżeli jest natywna wersja dla MorphOS.
[#4] Re: Hollywood 3: Evolution

@MDW, post #3

Z tego co pisze autor na stronie Hollywood, wynika, że jest.
[#5] Re: Hollywood 3: Evolution

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Z tego co pisze autor na stronie Hollywood, wynika, że jest.

No to muszę głęboko schować hasło do mojego konta, bo kiedyś nie wytrzymam i zamówię. ;)

To może niezbyt grzeczne ale życzę żeby autor nie zarobił za wiele na wersjach dla MacOS i Windows. Bo jak zarobi to będzie tak jak to było z Opusem czy Paybackiem. Poczuje komercję, zauważy, że robi nieprzeciętną rzecz i któregoś dnia przeczytamy w jakimś newsie, że wypuszcza ostatnią wersję na platformy amigowe i wszystkie kolejne będą już tylko na jedynie słuszne platformy typu Windows/MacOS/Linux. :(
[#6] Re: Hollywood 3: Evolution

@MDW, post #5

Z tego co zrozumiałem z newsa to nie ma wersji tego programu na Windows/MacOS, a jedynie jest możliwość uruchamiania plików wynikowych geneowanych przez Hollywood na w/w systemach.
Coś w rodzaju cross-compilera na Win/MacOS.

Ostatnia edycja: 28.01.08 15:34:04
[#7] Re: Hollywood 3: Evolution

@amigafan, post #6

Dobrze zrozumiałeś:

Please note that although Hollywood can save programs for Windows and Mac OS, it is not available in a stand-alone version for these platforms. You will need an Amiga compatible operating system in every case.
[#8] Re: Hollywood 3: Evolution

@mailman, post #7

Uwazam jednak ze stworzenie wersji na pc/mac zaowocowalo by moze jakims "softem" ktory ktos moglby przy okazji skompilowac dla mos/aos.


Ostatnia edycja: 28.01.08 19:03:59
[#9] Re: Hollywood 3: Evolution

@AmiChris, post #8

Softem z kategorii których najbardziej w tej chwili potrzebujemy, czyli coś a'la Open Office, Corel Draw, Auto Cad ? Chyba raczej nie z tych dziedzin :) A jeśli nie, to lepiej nie ryzykować zaprzestania rozwoju Hollywood i utraty jego autorów na rzecz wiodących platform.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem