Komentowana treść: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
[#1] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
Dzięki Ci, errorze. :)
[#2] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
Ja też przyłączam się do podziękowań dla errora
[#3] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
A kiedy będzie można wielosesyjnie nagrywać płyty?
[#4] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
Nie bardzo interesowałem się od jakiegoś czasu FryingPanem. Dawno temu nawet go zarejestrowałem (wtedy jeszcze rejestrowało się dla konkretnego modelu nagrywarki) ale potem zupełnie przestałem używać, bo były pewne poważne problemy. No ale od tamtej pory minęło przynajmniej kilka epok w rozwoju tego programu. Widzę, że progrma żyje i kupa ludzi go używa. Jednak ja nie jestem na fali i nie wiem co się w nim dzieje. Może mi ktoś odpowiedzieć czy można nim już tak po prostu skopiować płytę DVD? Zrzucić na dysk cały obraz i potem nagrać go na DVD-R(W)? Jest rozwiązana jakoś ta wkurzająca cecha obecnej wersji systemu (mam na myśli MorphOS 1.4.5), która nie pozwala na nagrywanie plików większych niż 2GB? Gdyby to było rozwiązane to może bym się rzucił na rejestrację i nagrywarkę DVD do Pegaza (teraz mam tylko CDRW).

Ostatnia edycja: 31.01.08 10:09:58
[#5] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@MDW, post #4

Zrzucac zrzucalem, ale nie nagrywalem na razie z powrotem. Fp dzieli iso na mniejsze pliki i ograniczenie 2 giga wtedy niedotyczy.
[#6] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@MDW, post #4

musialbys sie upewnic, ale z wydaje mi sie, ze stare klucze dzialaja z nowymi wersjami fp na kazdym napedzie.
[#7] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@quaint, post #6

Dokładnie, właśnie tak jest jak napisałeś.
[#8] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@quaint, post #6

Ja mam bardzo stary klucz i działa mi tylko z jednym konkretnym napędem. Do czego mógłbym się przyczepić w nowym FP to:
a) nie ma polskich lokali
b) nadal nie mogę poprzez MUI zmienić koloru podkładu listera (wszystko inne jest ok)
[#9] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@Arbuz, post #8

Hmm, odnośnie starego klucza... może lepiej będzie jak skontaktujesz się z autorem FP.
Prawdę mówiąc to zapewne i ja bym musiał tak zrobić gdybym zmienił napęd w przyszłości.
[#10] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@deez, post #9

Ja mam stary klucz do starego napędu i działa zarówno na starym napędzie jak i na nowym...
[#11] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@deez, post #9

Już 2 razy wymieniałem napęd i za każdym razem kupowałem klucz. Owszem troszkę taniej (10zł mniej) ale kupowałem bo uważałem że warto
[#12] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@Kaczus, post #10

U mnie też działa stary klucz, jeszcze z czasów kiedy miałem klasyka. Na klasyku działał z nagrywarką CD, a teraz na Pegu ten klucz obsługuje mi tę samą nagrywarkę CD + nagrywarkę DVD.
[#13] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release
heej

ten prerelease jest niepubliczny .. lol ;)

przy pomyslnych wiatrach poprawiony z prostych, acz uporczywych bugow powyzszej wersji release pojawi sie w poniedzialek :)

ew. mozna go pobrac z podkatalogu 080207 :)

pozdrowki!
tomek.
[#14] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@R-Tea, post #12

klucze dzialaja na wszystkich platformach, wliczajac w to Aros'a..

.. i nie przewiduje koniecznosci ponownej rejestracji
[#15] Re: Frying Pan 1.3.0 Pre-release

@Arbuz, post #8

w wersji 1.3 juz mozesz ;). dodalem cos o czym zapomnialem na poczatku -- menu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem